sekmadienis, kovo 7 d.
Lietuva
Aldborough Hatch radus vyro palaikus pradėtas žmogžudystės tyrimas
Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą po to, kai šalia kelio Aldborough Hatch buvo rasti vyro palaikai.
Aktualijos
Mama įspėja: dukrą vijosi vyras, prieš tai sakęs „ar nori su manimi truputuką pažaisti?”
Kerry Robinson teigė, kad jos 14 metų amžiaus dukrą Miah vijosi aukštas, gobtuvu prisidengęs vyras, prieš tai jos klausęs, ar ši nenorinti su juo pažaisti.
Aktualijos
Žmogžudystės auka Deptforde puvo mėnesį, kol kaimynai pastebėjo lervas 
Kaimynai į tarnybas kreipėsi po to, kai savo kaimynės, 46 metų amžiaus Zoe Orton nematė kelis mėnesius, o iš jos buto ėmė sklisti kvapas, jiems priminęs gyvūno dvėselieną. 
Pasaulis
Būrys samdomų žudikų apsikvailino: vienas kitam permetinėjo užduotį, kol galiausiai aukai pasiūlė suvaidinti mirtį
Kinijos Guangsi regione keletas samdomų žudikų nesėkmingai bandė perduoti užsakymą vienas kitam ir galiausiai atsidūrė už grotų, praneša BBC.
Aktualijos
Milton Keynes: po dviejų paauglių nužudymo šeštadienį suimtas 21 metų amžiaus vyras
Angliją pašiurpino paauglių žiaurumas: du septyniolikmečiai geriausi draugai buvo įvilioti į vakarėlį Milton Keynes, kur jiems buvo surengta pasala: abu berniukai mirtinai sužaloti peiliais.
Pasaulis
Pavydi sesuo, išskobusi jaunėlės sesers akis ir nukirtusi ausis kalėjime praleis 13 metų
Per pasaulį nuvilnijo pasipiktinimo banga, kai pirmą kartą šiais metais į viešumą iškilo ši itin kraupi byla: moteris, užpavydėjusi jaunėlei, septyniolikos metų amžiaus seseriai, dirbusiai modeliu, jos sėkmės, seserį nužudė ir išniekino jos kūną (sesei peiliu ji smogė 189 kartus. Teismo sprendimu pavyduolė sesė už grotų kolonijoje praleis trylika metų.
Aktualijos
Pietų Londone padurti bent trys asmenys, policija mano, kad aukų yra ir daugiau
Pietų Londone įvykusio incidento metu peiliais buvo sužaloti trys asmenys, policijos manymu aukų gali būti ir daugiau, sulaikyti trys vyrai ir moteris.
Aktualijos
Policija medžioja gaują: puolė vyrą kirviu ir apipurškė vaikus neaiškiu tirpalu
Įvyko siaubingas apiplėšimas: trys asmenys įsiveržė į gyvenamąjį namą ir apipurškė tris vaikus ir du suaugusiuosius neaiškiu skysčiu.
Aktualijos
Iš Audi automobilio į praeivius mėtyti fejerverkai: sulaikytas vairuotojas
Vairuotojas sulaikytas įtariant sukėlus pavojų eismo dalyviams, be to, jis laikė narkotines medžiagas, kuriomis, kaip manoma, ketino prekiauti.
Aktualijos
Du mokyklinio amžiaus geriausi draugai buvo įvilioti į vakarėlį ir ten subadyti
Angliją pašiurpino paauglių žiaurumas: du septyniolikmečiai geriausi draugai buvo įvilioti į vakarėlį Milton Keynes, kur jiems buvo surengta pasala: abu berniukai mirtinai sužaloti peiliais.
Lietuva
Tokio skandalo Lietuvoje dar nebuvo: emigrantą įkalino vietoj brolio dvynio, į laisvę nepaleido net ir išaiškėjus klaidai
Lietuvos teisinę sistemą sudrebino dar neregėtas skandalas, prilygstantis neįtikėtinai istorijai iš nieko bendro su realybe neturinčio holivudinio kino filmo: pareigūnai į pataisos namus uždarė ir net pusantrų metų kalino ne tą asmenį – vietoj 58 metų kauniečio Nikolajaus bausmę buvo priverstas atlikti jo brolis dvynys Aleksandras.
Aktualijos
Savaitės pabaiga Londone: du vyrai padurti Tottenham, du - šiaurės Londone, vienas - Whitechapel, du paaugliai ir vyras - nužudyti
Šiaurės Londone, šalia Tottenham rajone esančios mėsinės, ryte buvo padurti du vyrai, abiejų sužalojimai - sunkūs, juos prireikė gabenti į ligoninę.
Aktualijos
Anglijoje ginklais ir narkotinėmis medžiagomis prekiavęs lietuvis pakliuvo į teisėtvarkos rankas
35 metų amžiaus Marius Supelis buvo įvardytas įvardytas pagrindiniu kaltinamuoju kontrabandos byloje, prasidėjusioje dar 2014 metais.
Aktualijos
Šalia Stratfordo McDonald’s mirtinai subadytas penkiolikmetis buvo jaunoji futbolo žvaigždė
Vakar, apie 16:20 vietos laiku vos penkiolikos metų amžiaus jauno, ambicingo futbolininko, kuriam specialistai pranašavo karjerą aukščiausiose futbolo lygose, gyvybė užgeso prie Londono Stratfordo rajone esančios McDonald’s užkandinės.
Aktualijos
Smethwick: iš pravažiuojančio automobilio apšaudytas vyras
Pareigūnai Mallin gatvėje Smethwicke pasirodė po to, kai ten iš pravažiuojančio automobilio buvo apšaudytas vyras. Liudininkai teigė, kad įvykio vietą pareigūnai saugojo visą vakar naktį.  
Aktualijos
Šokiruojantis užpuolimas: šalia baro peiliu sužalotas dvejų metukų vaikas
Šalia Vakarų Bromwich esančio baro peiliu buvo užpultas ir subadytas 24 metų amžiaus vyras, taip pat peiliu sužalotas dvejų metukų amžiaus vaikas.
Aktualijos
Wisbech: dėl senolio nužudymo suimtos 14 ir 16 metų amžiaus paauglės nebus baudžiamos
Edinburgh gatvėje, Wisbech, šeštadienį pasirodė policijos pareigūnai. Dvi paauglės, 16 ir 14 metų, buvo suimtos dėl 81 metų amžiaus vyro nužudymo.
Aktualijos
Ilforde skambėję šūviai: du jaunus vyrus pervėrė kulkos, vietiniai lietuviai pasakoja apie patirtą siaubą, vaizdo medžiaga užfiksavo klaikias pasekmes
Šeštadienį, praėjus kiek laiko po vidurnakčio, policijos pareigūnams buvo pranešta, kad rytų Londone esančiame Ilfordo rajone, Courtland aveniu, pasigirdo šūviai.
Aktualijos
Southamptone brutaliai nužudyta jauna moteris, užpuolikas ją subadė peiliu
28 metų amžiaus Cristina Ortiz-Lozano mirė dėl daugybinių durtinių žaizdų, moteris buvo užpulta savo namuose Southamptone. Policija sulaikė jos nužudymu įtariamą 29 metų amžiaus vyrą.
Aktualijos
Mančesterio parke keliskart išprievartauta dvylikametė, vėliau gauja nusitaikė į kitus vaikus  
Mančesterio policija identifikavo tris aukas, kurias žagino keturių pedofilų grupuotė, aukas medžiojusi socialiniame tinkle Facebook.
ŽYMA
KRIMINALAI