pirmadienis, sausio 25 d.
Komentarai
Jei dega lempa, vadinasi, kažkam tai naudinga
Užupy gyvenu seniai, bet tik šiemet šioje kriptorespublikoje ėmė stigti elektros. Nuo gegužės jau tris kartus nutrūko elektros energijos tiekimas.
IQ Tema
Šachtininkai 2.0
Bitkoinas ir kitos pagrindinės pasaulio kriptovaliutos naudoja „blockchain“ technologiją ir gali būti kasamos (minable). Archajiškas terminas slepia gana sudėtingus procesus.
IQ Tema
Sniego gniūžtės efektas
„Vienas juokingų dalykų biržoje yra tai, kad kiekvieną kartą, kai vienas asmuo perka, kitas – parduoda. Ir abu mano, kad yra protingi.“ Ši rašytojo Williamo Featherio mintis tinka ir šiandienos kriptovaliutų rinkų situacijai apibūdinti.
Aktualijos
Venesuela kurs savo skaitmeninę valiutą pavadintą „Petro“
Krizės kamuojama Venesuela imasi pačių neįprasčiausių priemonių ekonomikos nuosmukiui suvaldyti. Jos prezidentas Nicolas Maduro paskelbė, kad šalis kuria skaitmeninę valiutą.
Komentarai
Investavimas į kriptografines valiutas
Nuo šių metų pradžios populiariausių kriptografinių valiutų vertė paaugo kelis, o kai kurių iš jų – dešimtis kartų. Bendra kriptografinių valiutų rinkos kapitalizacija perkopė 100 mlrd. JAV dolerių. Tūkstančiai žmonių jau uždirbo iš kriptografinių valiutų, dešimtys tūkstančių nori pakartoti jų sėkmę.
IT ir transportas
Šeši bankininkystės lyderiai kitąmet tikisi pristatyti savo kriptovaliutą
Bankai pribrendo kriptovaliutoms. Skelbiama, kad didžiausių pasaulio bankų grupė – „Barclays“, „Credit Suisse“, „Canadian Imperial Bank of Commerce“, HSBC, MUFG ir „State Street“ – nori pasiūlyti savo klientams naują skaitmeninę valiutą.
Verslas
Bitkoinas skyla į dvi dalis
Rugpjūčio 1 d. skaitmeninių valiutų naudotojai sulaukė žinios – pati brangiausia kriptovaliuta, kurios vienetas šiandien vertas daugiau nei 2,2 tūkst. eurų, skyla į dvi. Nuo šiandien šalia bitkoino (trumpinamas BTC arba XBT), pradeda gyvuoti Bitcoin Cash (BCC arba BCH) monetos.
Pramogos
Ekspertai perpėja: Anglijai gresia vilkširšių antplūdis
Baiminamasi, kad šešias gyvybes Prancūzijoje jau nusinešusios, itin agresyvios azijietiškos vilkširšės žudikės gali būti pakeliui į Jungtinę Karalystę (JK). Klastingos širšės žudo medų nešančias bites ir užima jų avilius. Ekspertai perspėja, kad vilkširšės yra labai pavojingos alergiškiems žmonėms, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.
ŽYMA
KRIPTOVALIUTOS