šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Pramogos
Muzikos pasaulį užkariauja nauja kylanti žvaigždė, vyras dieviško grožio
Pasaulis pamatė, kas išaugo iš garsiojo Andrea Bocelli sūnaus, kuriam šiuo metu 21-eri metai. Vyro grožis ir balsas ne vienam atėmė žadą. Jaunam vyrui pranašaujama jei ne tokia pati, tai dar didesnė sėkmė nei tėvui.
Pramogos
Britų muzikos žvaigždės skundžiasi dėl „Brexit”
Britų muzikos žvaigždės, įskaitant Edą Sheeraną ir Ritą Orą, atvirame laiške Jungtinės Karalystės premjerei Theresai May teigė, kad „Brexit“ yra „rimta beprotybė“, kuri kelia grėsmę „kiekvienam muzikos industrijos aspektui“.
Pramogos
Reperis Kanye Westas pasikeitė sceninį pseudonimą
Amerikiečių reperis Kanye Westnas nusprendė norįs, kad nuo šiol jį visi vadintų „Ye“.
Pramogos
L. Gagos muzikinis kelias buvo sunkus, teko apsimetinėti
Šiandien atlikėja Lady Gaga į savo koncertus pritraukia didžiules minias gerbėjų, pasirodo svarbiausiuose metų festivaliuose ir renginiuose, tačiau buvo laikai, kai ji turėjo maldauti, kad jai būtų leista koncertuoti net ir paprasčiausiuose baruose.
Pramogos
Kultinė vaikinų grupė grįžta į sceną
Prieš atsisveikindama su gerbėjais, ši vaikinų grupė iš Airijos savo romantiškomis baladėmis virpino ne vienos merginos širdį. Tačiau scenos ir muzikos pasiilgę „Westlife“ nariai po kiek daugiau nei šešerių metų pertraukos nusprendė atnaujinti savo veiklą.
Pramogos
Radžio karjeroje naujas posūkis, sulaukė netikėto populiarumo
Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams pristato jautrią dainą apie savo paties gyvenimą – „Nekaltinu savo likimo“. Negana to, dainininkas klausytojams pirmą kartą dovanoja profesionalų muzikinį vaizdo klipą.
Pramogos
Dietologai susirūpino Jazzu mityba
Anykščiuose su draugais nuosavo restorano duris netrukus atversianti Justė Arlauskaitė-Jazzu pripažįsta, kad maistas jai yra vienas didžiausių malonumų gyvenime.
Pramogos
E. Johnas užsipuolė Rusiją ir Rytų Europos šalių vyriausybes
Legendinis britų popmuzikos atlikėjas Eltonas Johnas užsipuolė Rusijos ir Rytų Europos šalių vyriausybes dėl homoseksualų diskriminacijos ir įspėjo, kad jos trukdo kovoti su žmogaus imunodeficito virusu.
Pramogos
Katy Perry prakalbo apie sunkią ligą, nuvylė gerbėjai
2017 metų birželį pasirodė ilgai lauktas ketvirtasis Katy Perry studijinis albumas „Witness“.
Pramogos
Žinoma atlikėja prakalbo apie sunkią ligą
Grupės „Destiny’s Child“ narė Michelle Williams pati kreipėsi į specialistus ir atsigulė į psichiatrinę ligoninę, praneša užsienio naujienų portalai.
Pramogos
Beyonce laukiasi ketvirtosios atžalos?
Vienos populiariausių atlikėjų pasaulyje – Beyonce – gerbėjai plaka liežuviais, kad jų dievaitė laukiasi ketvirtojo vaiko. Tokias kalbas paskatino suapvalėjusios dainininkės kūno linijos.
Pramogos
Lietuviškos muzikos padangėje užgimė netikėtas duetas
Saulius Prūsaitis ir Iglė pristato naują bendrą dainą „Tu nemoki“ ir jos šiltą studijinį vaizdo klipą.
Pramogos
M. Jacksonui buvo atlikta cheminė kastracija
Po to, kai neseniai mirė Jacksonų šeimos patriarchas Joe Jacksonas, į viešumą išlenda vis daugiau atvirų pasakojimų apie žiaurų jo elgesį su savo atžalomis. Dabar prie Michaelo Jacksono mirties prisidėjęs ir už tai nuteistas jo gydytojas Conradas Murray'us Joe pavadino vienu žiauriausių tėvų pasaulio istorijoje ir papasakojo dar niekur neviešintas šokiruojančias detales, rašo People.com.
Pramogos
Ch. Brown'as atsidūrė areštinėje
Atlikėjas Chrisas Brownas ir vėl susidūrė su nemalonumais žinomas vyras buvo suimtas Floridoje, praneša cnn.com.
Pramogos
C. Dion nebeįmanoma atpažinti
Kai mažiausiai to iš jų yra tikimasi, pramogų pasaulio atstovai, atlikėjai ir kino aktoriai mėgsta pakeisti savo įvaizdį. Neseniai tam ryžosi ir visame pasaulyje gerai žinoma dainininkė Celine Dion (50). Hito „My Heart Will Go On“ atlikėja ilgą laiką nekeitė plaukų stiliaus ir jų spalvos, tad, visiems pristačiusi naują šukuoseną ir trumpus kirpčius, ji sulaukė įvairių reakcijų.
Pramogos
„Eurovizijoje“ didžiulis skandalas
Šių metų „Eurovizijoje“ triumfavusios dainos „Toy“ kūrėjai, anot Izraelio žiniasklaidos, sulaukė kaltinimų plagiatu. Įrašų kompanija „Universal Music Group“ teigia, kad daina nugalėtoja nuplagijuota nuo „White Stripes“ kūrinio „Seven Nation Army“.
Pramogos
Bendram kūriniui susivienijo dvi legendinės grupės
Dvi legendinės grupės „Man-go“ ir „Pikaso“ suvienijo jėgas ir gerbėjams pristato naujausią dainą „Nusinešk mane“, skirtą grupių gimtajam miestui Klaipėdai.
Pramogos
Mirė M. Jacksono tėvas
Mirė Joe Jacksonas, kuris vos prieš kelias dienas buvo paguldytas į ligoninę dėl vėlyvos stadijos kasos vėžio, skelbia „Sky News“.
Pramogos
V. Baumila įaudrino merginų širdis
Atlikėjo Vaido Baumilos naujausias singlas „Suknelė“ merginoms kaitina skruostus stipriau už šios vasaros saulės spindulius. Kūrinys vos per kelis mėnesius užkariavo ne tik dainininko gerbėjų, bet ir radijo stočių grojaraščius bei sparčiai perkopė kelių milijonų peržiūrų ribą internete. Norėdamas atsidėkoti klausytojams už palaikymą Vaidas paruošė staigmeną – akustinę dainos interpretaciją ir du pasirodymus po atviru dangumi.
Pramogos
Monique pristato naują dainą: ją išgirdusi panorau įsimylėti
Monika Pundziūtė-Monique po nedidelės muzikinės pauzės klausytojams pristato vasarišką dainą „Žinau, ką turiu“. Pirmą kartą išgirdusi dainos skambesį ji panoro įsimylėti ir, pasak pačios atlikėjos, dovanoti klausytojams tikros, nerūpestingos, saulėtos vasaros nuotaikos kupiną muzikinį vaizdo klipą.
ŽYMA
Keliai