sekmadienis, kovo 7 d.
Aktualijos
„Wizz Air“ – tarp dešimties saugiausių pasaulio aviakompanijų
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, įvertinta kaip viena iš dešimties saugiausių žemų sąnaudų oro linijų bendrovė 2019 metais. Įvertinimą bendrovei skyrė vienintelė pasaulyje oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūra airlineratings.com.
Pasaulis
Lėktuve virš Ramiojo vandenyno per turbulenciją sužeisti 37 žmonės
Dešimtys žmonių buvo su didžiule jėga išmesti iš savo vietų, jų lėktuvui ketvirtadienį patekus į netikėtą ir smarkią turbulenciją virš Ramiojo vandenyno.
Pasaulis
Į Londoną skridęs lėktuvas dėl viduje kilusio gaisro avariniu būdu leidosi Bostone
„Virgin Atlantic“ oro linijų lėktuvas, skrendantis iš Niujorko į Londoną, privalėjo avariniu būdu leistis dėl kajutėje kilusio gaisro.
Aktualijos
Londone rastas lėktuvo važiuoklėje pasislėpusio ir iškritusio migranto kūnas
Vienas migrantas, sugebėjęs pasislėpti iš Nairobio išskridusio lėktuvo važiuoklėje, po devynias valandas trukusio skrydžio iškrito laineriui artėjant prie Londono Hitrou oro uosto, pirmadienį pranešė policija ir oro bendrovės pareigūnai.
Pasaulis
Siaubinga kelionė: skrydžio metu užmigusi moteris pabudo užrakintame lėktuve apsupta aklinos tamsos
Užmiegi skrydžio metu, o pabundi užrakintame orlaivyje aklinoje tamsoje. Būtent taip nutiko vienai moteriai, kuri skrido „Air Canada“ reisu. Kaip rašo „Independent“, moteris tikina skrydžio metu užmigusi ir buvusi palikta užrakinta lėktuve.
Pasaulis
Tragedija Havajuose: užsidegus lėktuvui gyvųjų neliko
Lėktuvas, naudotas šuolininkų su parašiutais mokykloje, nukrito nusinešdamas vienuolikos žmonių gyvybes. 
Pasaulis
Lėktuvą supurčius stipriai turbulencijai į orą pakilo net stiuardesė
Ne vienam keleiviui skrydis lėktuvu kelia nerimą. Net jei viskas vyksta sklandžiai, atsipalaiduoti neleidžia įvairios į galvą lendančios nejaukios mintys. Situaciją dar labiau pabloginti gali net ir nedidelė turbulencija. Supurtytas lėktuvas sukelia paniką. Su ja, tik kelis kartus didesne, susidurti sekmadienį teko ir keleiviams, skridusiems iš Kosovo į Šveicariją.
Pasaulis
Lėktuve mirė 246 maišelius su narkotikais prarijęs vyras
Skrydyje iš Meksiko mirė japonas, prarijęs 246 maišelius kokaino, rašo Bbc.com.
Pramogos
„Ryanair“ skrydyje – alų geriantys britai
Grupė nuo alkoholio apsvaigusių britų buvo įamžinti geriantys alų oro linijų „Ryanair“ lėktuve. Kaip teigiama, tai daryti juos skatino ir pati skrydžio palydovė.
Aktualijos
Prieš pat pakilimą lėktuve mirė moteris
Maljorkos Palma oro uoste prieš pat oro linijų „Ryanair“ skrydžio pradžią, lėktuve, keliaujančiame į Edinburgą, mirė britė, praneša Metro.co.uk.
Pasaulis
Rusijoje užsiliepsnojus besileidžiančiam lėktuvui žuvo 41 žmogus
Rusijoje mažiausiai 41 žmogus, įskaitant du vaikus, žuvo sekmadienį per gaisrą keleiviniame laineryje, avariniu būdu nusileidusiame viename judriausių šalies oro uostų.
Pasaulis
Vos išvengta tragedijos: keleivių pilnas lėktuvas atsidūrė upėje
JAV kariuomenės užsakomojo skrydžio keleivinis lėktuvas „Boeing 737“ penktadienį tūpdamas vienoje karinių jūrų pajėgų aviacijos stotyje Floridoje nuslydo nuo tako į upę, bet per incidentą niekas nežuvo, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Į orą pakilo „padangių katamaranas“ – didžiausias pasaulio lėktuvas
Bendrovės „Stratolaunch“ sukurtas neįprastos konstrukcijos lėktuvas šeštadienį pakilo bandojamam skrydžiui virš Mohavių dykumos Kalifornijoje (JAV).
Aktualijos
Golfo laukuose Southporte sudužo lėktuvas
Ketvirtadienio vakarą apie 19 val. Royal Birkdale golfo klube Southporte sudužo lėktuvas.
Aktualijos
Dėl supainiotų dokumentų iš Londono lėktuvas nuskrido ne į tą miestą
Ankstyvą pirmadienio rytą į Diuseldorfą iš Londono Sičio oro uosto pakilusio skristi aviakompanijos „British Airways“ lainerio keleiviai pamanė, kad lėktuvo kapitonas juokauja, kai jis po valandos skrydžio pranešė, jog jau ruošiamasi leistis Edinburge.
Aktualijos
Lėktuve įvykusių muštynių metu keleiviui nukasta nosis
Savaitgalį „Ryanair“ oro linijų lėktuve įvyko muštynės. Jų metu nebuvo išvengta kraujo.
Pasaulis
Etiopijoje nukritusio lėktuvo aukų šeimoms vietoj kūnų įteikti purvo maišai
157 žuvusiųjų šeimoms įteikti iš po nukritusio lėktuvo surinkto purvo su nuolaužomis maišai, nes šiuo metu po katastrofos išlikusių kūno dalių dar vis neįmanoma atpažinti. Toks gestas atliktas siekiant leisti šeimoms palaidoti bent kokį mylimo žmogaus simbolį.
Lietuva
Vasario mėnesį į Lietuvą atvyko daugiau žmonių, nei išvyko
Vasario mėnesį į Lietuvą atvyko daugiau žmonių, nei emigravo iš šalies, penktadienį paskelbė Statistikos departamentas.
Pramogos
Dėl nepadoria laikytos aprangos merginos vos neišvarė iš lėktuvo
21-erių merginai, keliaujančiai iš Birminghamo į Tenerifę, buvo liepta prisidengti kūną „padoresniais“ drabužiais arba ji bus išvaryta iš lėktuvo.
Pasaulis
Lėktuvui pakilus motina suprato oro uoste palikusi kūdikį
Iš Saudo Arabijos Džidos miesto pakilęs lėktuvas, skridęs į Kvala Lampūrą, piloto sprendimu grįžo atgal, kai viena keleivė įgulai pranešė, kad terminalo įlaipinimo zonoje pamiršo savo kūdikį, skelbia independent.co.uk.
ŽYMA
LĖKTUVAS