antradienis, gegužės 26 d.
Pasaulis
Lėktuvą supurčius stipriai turbulencijai į orą pakilo net stiuardesė
Ne vienam keleiviui skrydis lėktuvu kelia nerimą. Net jei viskas vyksta sklandžiai, atsipalaiduoti neleidžia įvairios į galvą lendančios nejaukios mintys. Situaciją dar labiau pabloginti gali net ir nedidelė turbulencija. Supurtytas lėktuvas sukelia paniką. Su ja, tik kelis kartus didesne, susidurti sekmadienį teko ir keleiviams, skridusiems iš Kosovo į Šveicariją.
Pasaulis
Lėktuve mirė 246 maišelius su narkotikais prarijęs vyras
Skrydyje iš Meksiko mirė japonas, prarijęs 246 maišelius kokaino, rašo Bbc.com.
Pramogos
„Ryanair“ skrydyje – alų geriantys britai
Grupė nuo alkoholio apsvaigusių britų buvo įamžinti geriantys alų oro linijų „Ryanair“ lėktuve. Kaip teigiama, tai daryti juos skatino ir pati skrydžio palydovė.
Aktualijos
Prieš pat pakilimą lėktuve mirė moteris
Maljorkos Palma oro uoste prieš pat oro linijų „Ryanair“ skrydžio pradžią, lėktuve, keliaujančiame į Edinburgą, mirė britė, praneša Metro.co.uk.
Pasaulis
Rusijoje užsiliepsnojus besileidžiančiam lėktuvui žuvo 41 žmogus
Rusijoje mažiausiai 41 žmogus, įskaitant du vaikus, žuvo sekmadienį per gaisrą keleiviniame laineryje, avariniu būdu nusileidusiame viename judriausių šalies oro uostų.
Pasaulis
Vos išvengta tragedijos: keleivių pilnas lėktuvas atsidūrė upėje
JAV kariuomenės užsakomojo skrydžio keleivinis lėktuvas „Boeing 737“ penktadienį tūpdamas vienoje karinių jūrų pajėgų aviacijos stotyje Floridoje nuslydo nuo tako į upę, bet per incidentą niekas nežuvo, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Į orą pakilo „padangių katamaranas“ – didžiausias pasaulio lėktuvas
Bendrovės „Stratolaunch“ sukurtas neįprastos konstrukcijos lėktuvas šeštadienį pakilo bandojamam skrydžiui virš Mohavių dykumos Kalifornijoje (JAV).
Aktualijos
Golfo laukuose Southporte sudužo lėktuvas
Ketvirtadienio vakarą apie 19 val. Royal Birkdale golfo klube Southporte sudužo lėktuvas.
Aktualijos
Dėl supainiotų dokumentų iš Londono lėktuvas nuskrido ne į tą miestą
Ankstyvą pirmadienio rytą į Diuseldorfą iš Londono Sičio oro uosto pakilusio skristi aviakompanijos „British Airways“ lainerio keleiviai pamanė, kad lėktuvo kapitonas juokauja, kai jis po valandos skrydžio pranešė, jog jau ruošiamasi leistis Edinburge.
Aktualijos
Lėktuve įvykusių muštynių metu keleiviui nukasta nosis
Savaitgalį „Ryanair“ oro linijų lėktuve įvyko muštynės. Jų metu nebuvo išvengta kraujo.
Pasaulis
Etiopijoje nukritusio lėktuvo aukų šeimoms vietoj kūnų įteikti purvo maišai
157 žuvusiųjų šeimoms įteikti iš po nukritusio lėktuvo surinkto purvo su nuolaužomis maišai, nes šiuo metu po katastrofos išlikusių kūno dalių dar vis neįmanoma atpažinti. Toks gestas atliktas siekiant leisti šeimoms palaidoti bent kokį mylimo žmogaus simbolį.
Lietuva
Vasario mėnesį į Lietuvą atvyko daugiau žmonių, nei išvyko
Vasario mėnesį į Lietuvą atvyko daugiau žmonių, nei emigravo iš šalies, penktadienį paskelbė Statistikos departamentas.
Pramogos
Dėl nepadoria laikytos aprangos merginos vos neišvarė iš lėktuvo
21-erių merginai, keliaujančiai iš Birminghamo į Tenerifę, buvo liepta prisidengti kūną „padoresniais“ drabužiais arba ji bus išvaryta iš lėktuvo.
Pasaulis
Lėktuvui pakilus motina suprato oro uoste palikusi kūdikį
Iš Saudo Arabijos Džidos miesto pakilęs lėktuvas, skridęs į Kvala Lampūrą, piloto sprendimu grįžo atgal, kai viena keleivė įgulai pranešė, kad terminalo įlaipinimo zonoje pamiršo savo kūdikį, skelbia independent.co.uk.
Pasaulis
Papildyta: Šiandien nukritusiu lėktuvu keliavo 157 žmonės - gyvų nėra
Ethiopian Airlines skrydį iš Addis Ababa, Etiopijos į Nairobį vykdęs Boeing 737 šiandien ryte, 08:44 vietos laiku, tėškėsi į žemę vos po šešių minučių skrydžio.
Aktualijos
Stanstedo oro uoste tik per plauką išvengta baisios nelaimės
Penktadienio vakarą apie 20 val. Stanstedo oro uosto darbas kelioms valandoms buvo sustabdytas po vos tragiškai nesibaigusio įvykio.
Gyvenimas
Nestandartinį „WizzAir“ bagažą įsigijusiai grupei lietuvių – nemalonus siurprizas: oro uoste liepė sumokėti dar 5000 eurų
Grupei lietuvių skrydis su pigių skrydžių bendrove „WizzAir“ kainavo daugiau nei buvo planuota. Slidinėti į Barseloną vykę keleiviai apmokėjo sportinį bagažą, kuriame vežėsi sportinį inventorių. Iš Vilniaus sėkmingai į Ispanijos miestą nuskridusiems lietuviams nuotaiką sugadino kelionė namo, kuomet paaiškėjo, kad visa kompanija už bagažą turės sumokėti 5000 Eur.
Aktualijos
Į Tenerifę skridęs lėktuvas Mančesteryje leidosi pritrūkus karšto vandens
Į Tenerifę keliaujantys žmonės negalėjo patikėti, kad jų kelionė baigėsi net nepalikus šalies. Privalomą nusileidimą Mančesteryje lėktuvas turėjo daryti po to, kai paaiškėjo, jog laineryje nėra karšto vandens arbatai ir kavai, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Rastas dingusio argentiniečių futbolininko E. Salos lėktuvas
Dingęs lėktuvas, kuriuo skrido argentinietis futbolo žvaigždė Emiliano Sala ir jo pilotas, buvo surastas, sekmadienį pranešė tyrėjai.
Aktualijos
Lėktuve šeimai nebuvo vietų: 2 valandas turėjo sėdėti ant žemės
Vyras, žmona ir jų dukrą kelionės lėktuvu metu turėjo sėdėti ant žemės, nes oro linijų bendrovė jiems pardavė neegzistuojančius bilietus.
ŽYMA
LĖKTUVAS