sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Pramogos
V. Bareikis laidoje privertė sveikatos ministrą A. Verygą groulinti
Šią antradienio popietę,17.30 val., Vidas Bareikis savo šou „VIDO VIDeO“ tikrins Seimo narių ir sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos klausą. Vedėjas parengė įvairių muzikinių užduočių savo laidos svečiams – Aurelijui Verygai, Kęstučiui Masiuliui, Rūtai Miliūtei, Algirdui Sysui, Virginijai Vingrienei ir Eugenijui Gentvilui. Visa tai – kad įsitikintų, ar politikai girdi rinkėjus. Ar valdantieji girdi, ką kalba opozicija?
Pramogos
N. Bunkė parodė naujus savo namus: jie kainavo daug nemigos naktų, nuovargio bei laiko
„Pasukit galvas truputėlį, tikrai yra daug galimybių kaip užsidirbti, padaryti verslus. Aš pati esu vienos kosmetikos kompanijos priemonių akcininkė, turiu gėlių verslą. Tik spėk suktis, tik spėk suktis... Nemiegokit, darykit kažką, veikit!”, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ teigs dainininkė Natalija Bunkė, pirmą kartą interviu davusi naujuose savo namuose užmiestyje.
Pramogos
Lietuvės sėkmės istorija Švedijoje – nuo braškių laukų iki pelningo verslo
Švedijoje gyvenanti lietuvė Vaida Meidutė-Strazdauskienė yra gerai žinoma ir ten gyvenantiems tautiečiams, ir vietiniams švedams. 37-erių moteris Švedijoje sukūrė pelningą verslą, nusipirko nuosavą namą ir ėmėsi žirgų sporto. Sunku patikėti, kad į užsienį ji bėgo nuo Lietuvoje patirto skurdo ieškodama geresnio gyvenimo.
Pramogos
V. Bareikis: galiu groti iki 12 valandų per parą, šnekuosi su savimi, o visa kita su manimi gerai
Jau pirmadienį, spalio 7–ąją, per LNK startuoja naujas Vido Bareikio pokalbių ir eksperimentų šou „VIDO VIDeO“, kuris bus rodomas nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 17.30 val. Su studijos svečiais Vidas aptars pačius įvairiausius klausimus – nuo gimdymo skausmų iki šlykščiausio pasaulio maisto, kelionių ir pensijų. Starto proga – interviu naujos laidos vedėju Vidu Bareikiu.
Pramogos
R. Širvinskas-Makalius atvėrė savo pirmųjų namų duris: šoktelėjau aukščiau bambos
Įėjimas tik naudojant šeimininko piršto antspaudą, 120 kvadratinių metrų, erdvi terasa, pušyno apsuptis, ir galimybė stebėti laukinę gamtą – lapes, bei stirnas, gyvenančias kaimynystėje.
Pramogos
A. Šedžius pasipiktino teismo sprendimu: 1 tūkst. eurų vaiko išlaikymui – absurdas
„Aš manau, kad 1 tūkst. eurų vaiko išlaikymui per mėnesį yra protu nesuvokiami pinigai. Tai labai dideli pinigai, ir jie diskriminuoja visus Lietuvos tėvus, kurie uždirba vidutinę algą ar mažiau nei vidutinę. Pagal tokį teismo sprendimą taip išeina, kad daugelis žmonių Lietuvoje net negali turėti vaikų!
Pramogos
Jehovos liudytojų šeimoje augusi D. Rudžinskaitė: tėvų smurtas buvo kasdienybė
Jehovos liudytojų šeimoje gimusios fotografės Deimantės Rudžinskaitės gyvenimas daugeliui gali pasirodyti tiesiog neįtikėtinas – per prievartą primesta religija, švenčių ignoravimas, draudimai bendrauti su vaikais mokykloje ar net žiūrėti fantastinius filmus, o bandant pasipriešinti – žiaurus tėvų smurtas.
Pramogos
26-erių moteris televizijos laidoje prisipažino: mane policininkas paliko numirti
„Policijos pareigūno, kuris turi saugoti, ginti, padėti, buvau ciniškai palikta – numirti“, – taip savo pasakojimą jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pradės šeimos draudimo ekspertė, 26-erių Indrė Saldytė.
Pramogos
Aktorė G. Glemžaitė prisipažino: mėgstamiausi dalykai teikia ne tik malonumą, bet ir didelę baimę
Moteriškumu spinduliuojanti, smulkutė, tačiau užsispyrusi ir savų tikslų siekianti LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorė Gelminė Glemžaitė atvira. Rutinos nemėgstanti, hobiu savo darbą įvardijanti Gelminė prisipažįsta, kad mėgstamiausi dalykai teikia ne tik malonumą, bet ir didelę baimę.
Pramogos
Pasėdėjusios ant „vaisingumo“ kėdės pastojo 30 moterų
Neeilinė vaisingumo istorija – į vieną Vilniaus plastinės chirurgijos kliniką moterys plūsta ieškodamos stebuklo. Moterys tiki, kad pasėdėjusios ant vienos iš klinikos kėdžių sulauks šeimos pagausėjimo.
Pramogos
R. Antonovienės ašaros: prieš trylika metų palaidojome savo vaikelį
LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ šį vakarą – neįtikėtinos istorijos apie stebuklus ir mamų skausmą matant mirštančius savo vaikus.
Pramogos
Kantrybę jaunystėje prezidentė D. Grybauskaitė ugdė skaičiuodama grikius
Lietuva turi naują prezidentą ir po ilgos pertraukos pirmąją šalies ponią. Po 10 metų Dalios Grybauskaitės šeimininkavimo į prezidentūrą įžengė ekonomistas Gitanas Nausėda. Šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. – netikėti pasakojimai apie Lietuvos vadovus bei tai, kas vyksta už kadro. Kokie mūsų prezidentai, kai jų niekas nemato?
Pramogos
Po vasaros į Seimą A. Gaidžiūnas grįžo su nauju BMW: jis vienintelis toks Lietuvoje
Vasaros atostogos baigėsi ne tik eiliniams lietuviams, bet ir tautos išrinktiesiems – Seimo nariams. Po atostogų parlamentaras Aurimas Gaidžiūnas atvyko su naujutėlaičiu BMW X7 automobiliu, kurio pigiausias modelis kainuoja apie 97 tūkst. eurų.
Pramogos
TV laidos vedėją A. Jagelavičiūtę sujaudinusi istorija: mama savo dukrai gyvenimą padovanojo du kartus
LNK laidos „Šiandien. Po metų“ vedėja Agnė Jagelavičiūtė, klausydamasi šio trečiadienio vakaro istorijos, vos tramdė ašaras. Ji sako, kad nėra didesnės dovanos nei gyvenimas, ir laimingi tie, kurie ją gauna. Šiais žodžiais Agnė pasitiko į studiją įžengusias Samantą ir jos mamą Valentiną. Moterys pasidalijo jautria ir skaudžia jųdviejų gyvenimo istorija.
Pramogos
„Šokio revoliucijoje“ tverkingo profesionalės Kristina ir Deimantė: yra sakančių, kad mokame tik užpakalius pakratyt
Šį sekmadienį 19:30 val. LNK televizijos eteryje Lietuvą ir vėl stebins stipriausi šalyje šokių profesionalai, kurie žiūrovams surengs ne vieną intriguojantį ir net provokuojantį pasirodymą. Būtent tokiu pasirodymu nustebinti žada ir vienos drąsiausių projekto dalyvių – Kristina Pališkytė ir Deimantė Žvingilaitė.
Pramogos
Krepšininkai K. ir D. Lavrinovičiai: krepšinyje reikia išmanyti aktorinį, kad suvaidintum baudą
Garsūs, aukščiausiais dvyniais pasaulyje tituluojami krepšininkai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai neslepia fakto, jog krepšinio aikštelėje kartais reikia panaudoti improvizaciją ir savo aktorinius sugebėjimus. „Aktorinis ir krepšinis turi panašumų. Kartais reikia pavaidinti, kad būtų galima baudų įmesti, teisėją šiek tiek apgauti“, – juokauja krepšininkas K. Lavrinovičius. Savo broliui antrina ir D. Lavrinovičius: „Abi specialybės turi esminį panašumą – improvizaciją. Kadangi tiek krepšinyje, tiek aktoriniame turi priimti skubius sprendimus ir laiku sureaguoti tinkamai, o tam padeda improvizacija.“
Pramogos
Buvęs realybės šou dalyvis, skaistuolis A. Ulvydas apsivogė: šiuolaikinis „Robin Hudas“ ar nusikaltėlis?
Neseniai viename iš naujienų portalų pasirodė vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip vyriškis iš parduotuvės galimai pavogė 140 eurų vertės įrankių rinkinį.
Pramogos
Prieš naują televizijos sezoną žvaigždės linksminosi audringame vakarėlyje
„Norisi žiūrėti“ – tokiu šūkiu LNK televizija rugsėjo 1-ąją, sekmadienį, su „Šokių revoliucijos“ premjera pradės naująjį sezoną. Jis atneš nemažai pokyčių – šiemet LNK televizijoje žiūrovai išvys net keliolika naujų veidų.
Pramogos
Leo ir Bružas grįžta į LNK ekranus: laukia kvapą gniaužianti kelionė po Madagaskarą
Naujasis LNK televizijos sezonas pažers daugybę naujų projektų ir staigmenų. Be naujos kartos šokių projekto „Šokio revoliucija“, trijų „Lietuvos balsų“, naujo lietuviško humoro serialo „Galiu rytoj!”, antrojo „Rimtų reikalų“ sezono, unikalaus projekto „Šiandien. Po metų“, į LNK sugrįš aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas. Praėjusiais metais šie herojai leidosi į nuotykius Meksikoje, o šiemet šou persikelia į paslaptingąją Madagaskaro salą Indijos vandenyne, netoli Afrikos krantų, nutolusioje nuo Lietuvos daugiau kaip 8000 km. Visi aktorių potyriai ir iššūkiai bus įamžinti LNK laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare”.
Pramogos
Serialo filmavimo komandą apsupo pastiprintos apsaugos darbuotojai: pastebėjo grėsmingai atrodančius žmones
„Atvykę apsaugos darbuotojai pareiškė gavę pranešimą, jog renovuojamame name per kameras pastebėjo daugybę žmonių, kurie ne tik grėsmingai atrodo, bet ir su savimi turi šaunamųjų ginklų“, – pasakoja LNK serialo „Rimti reikalai“ režisierius Džiugas Siaurusaitis.
ŽYMA
LNK