trečiadienis, sausio 27 d.
Lietuva
Nuo teisingumo nepasislėpsi: lietuvis užsienyje rastas po daugelio metų
Ketvirtadienį Lietuvos policija pranešė, kad sulaikytas nužudymu įtariamas lietuvis, kuris nuo atsakomybės pasislėpė užsienyje ir ten sėkmingai slapstėsi ilgiau nei 15 metų.
Aktualijos
Paslaptingai dingo vyras ir du jo vaikai
Nuo pirmadienio vakaro Sussex’o grafystės policija ieško į namus negrįžusių vyriškio ir mažamečių jų vaikų – tėvas atžalas išvedė į darželį, tačiau jame trijulė nepasirodė.
Aktualijos
Lietuvis iš policijos nuovados paspruko net surakintas antrankiais
Ketvirtadienį vakare Rytų Anglijoje esančiame Bostono mieste iš policijos nuovados paspruko sulaikytas lietuvis Aurimas Butkys.
Pramogos
JK dešimtmečio byla: mergaitė tarsi išgaravo
Po kelių diena viena britų šeima, o su jais kartu – ir visa Jungtinė Karalystė minės bene paslaptingiausios vaiko dingimo istorijos dešimtmetį.
Aktualijos
Dingo devynmetis berniukas
Policija paskelbė devynmečio berniuko paiešką, kuris paskutinį kartą matytas pirmadienio vakare einantis miegoti.
Aktualijos
Sukėlęs pragarą teisingumo neišvengs – iš JK pargabentas į Lietuvą
Pražūtingo gaisro sukėlimu Kaune apkaltintas ir Jungtinėje Karalystėje slapstęsis Martynas Sasnauskas ketvirtadienį vakare parskraidintas į Lietuvą ir stos ten prieš teismą.
Aktualijos
Vaiko pagrobimas: užčiuoptas siūlo galas
Vis dar nepavyksta rasti vaiko, kuris praėjusią savaitę buvo pagrobtas netoli Londono. Tačiau tyrimas pasistūmėjo į priekį.
Aktualijos
Vaiką pagrobė per piko valandą
Ketvirtadienį greta Londono įvykdytas įžūlus nusikaltimas – dienos metu pagrobtas ir nežinia kur išvežtas berniukas.
Aktualijos
Londono policija medžioja ginkluotą vyrą
Pietvakarių Londone sostinės policija vykdo operaciją, kurios metu siekiama sulaikyti ginkluotą nusikaltėlį, žmonėms patariama neišeiti iš namų.
Aktualijos
Už informaciją apie lietuvį – didžiulė premija
Paslaptingomis aplinkybėmis pradingusio lietuvio ieškanti organizacija už vertingą informaciją apie jį žada nemažą premiją.
Lietuva
Dingusios paauglės mama išplatino jautrų laišką
Nuo sekmadienio Vilniaus policija ieško dingusios šešiolikmetės Ugnės Rukuižaitės. Jos artimieji su mergina paskutinį kartą sekmadienį dieną. Vėliau paauglė dingo, apie ją žinių nėra iki šiol.
Aktualijos
Tautiečius Anglijoje pavertė vergais
Policija ieško jauno vyro, kuris įtariamas vertęs du savo tautiečius Anglijoje vogti iš parduotuvių.
Aktualijos
Sandėris: už informaciją – tūkstančiai svarų sterlingų
Moterų užpuolimus Pietų Londone tirianti policija imasi kraštutinių priemonių: už pagalbą ieškant nusikaltėlio siūlo didžiulę premiją.
Lietuva
Žudikai nuo teisingumo gali slėptis JK
Kauno apskrities policija ir toliau intensyviai ieško jaunuolių, įtariamų nužudymu. Manoma, jog jie gali slapstytis Jungtinėje Karalystėje.
Lietuva
Vidury Anglijos dingo jaunas lietuvis
West Midlands grafystės policija paskelbė jauno lietuvio paiešką ir prašo visuomenės pagalbos – 19-metis Nerijus Abelkis be žinios dingo ilgiau nei prieš savaitę.
Aktualijos
Ieškomas moterį iš trečio aukšto išmetęs lietuvis
Po nesėkmingų Jungtinės Karalystės (JK) policijos pareigūnų paieškų į ieškomiausių Europos nusikaltėlių sąrašą įtrauktas 32-erių Arūnas Garšva.
Aktualijos
Ieškomiausias Lenkijos nusikaltėlis dirbo policijos pašonėje
Didžiosios Britanijos policijos pareigūnai sulaikė vieną iš ieškomiausių Lenkijos nusikaltėlių. Šis dirbo netoli nuovados esančioje užkandinėje.
Aktualijos
Aktorės namų kieme aptikti trys kūnai
Gruodžio 13-ąją dieną paskutinį kartą artimuosius Leyton rajone aplankiusi buvusi žymaus televizijos serialo EastEnders aktorė Sian Blake ir jos du mažamečiai sūnūs dingo be žinios. Po trijų dienų pareigūnams nepavyko susisiekti ir su britės sugyventiniu ir vaikų tėvu Arthur'u Simpson-Kent'u.
Aktualijos
Jungtinės Karalystės policija kreipėsi į lietuvius pagalbos
Jungtinės Karalystės policija kreipėsi pagalbos į lietuvių bendruomenę po to, kai šių metų liepos pabaigoje miškingoje vietovėje prie Varfildo buvo rastas vyro kūnas. Palaikus, susuktus į apklotą ir sukištus į šiukšlių maišą rado aplinką tvarkęs darbininkas.
Aktualijos
JK gynybos pajėgos medžioja rusų povandeninį laivą
Jungtinės Karalystės (JK) gynybos ministerija patvirtino spaudoje paplitusias naujienas apie šiuo metu prie Škotijos krantų vykstančią rusų povandeninio laivo medžioklę.
ŽYMA
METEOROLOGAI