sekmadienis, vasario 28 d.
Lietuva
Kelio posto muitininkai aptiko... matrioškų kontrabandą
Lapkričio 14-osios naktį Medininkų poste įkliuvo Baltarusijos pilietis, kurio automobilyje aptikta matrioškų kontrabanda.
Lietuva
Didžiulis kvaišalų sulaikymas Lietuvos Lenkijos pasienyje: iš Nyderlandų važiavusiame vilkike muitininkai rado hašišo, kokaino ir „ekstazi“ krovinį
Lietuvos – Lenkijos pasienyje muitinės pareigūnai sulaikė stambią narkotikų kontrabandos siuntą.
Pasaulis
Tarsi cigaretes: muitininkai automobilyje aptiko į slaptavietes sukimštų gyvų balandžių kontrabandą
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, spalio 27 d., Šumsko kelio posto muitininkai į Lietuvą iš Baltarusijos į Lietuvą važiavusio Lietuvos piliečio V. K. automobilyje aptiko gyvų balandžių kontrabandą.
Lietuva
Po incidento oro uoste – skandalingas teisėjo nutarimas: pareigūnės peržengė visas ribas
Tarptautiniame Vilniaus oro uoste dirbantys muitinės pareigūnai gali specialiai provokuoti į šalį atskridusius keleivius nusižengti Lietuvos įstatymams. Tokią prielaidą padaręs Vilniaus apygardos teismo teisėjas teigia, kad muitininkų elgesys niekaip negali būti pateisinamas, o nusižengti provokuojami keleiviai neturėtų būti baudžiami vien dėl to, kad pareigūnai tinkamai neatlieka savo pareigų.
Verslas
Į dangų pro pragaro vartus – blogiausi oro uostai
Neformali apklausa, kur baisiausia įstrigti laukiant skrydžio
Gyvenimas
Norai išsipildo teisingai juos suformulavus
Kaip reikia teisingai suformuluoti norą, kurį ruošiatės pasiųsti į erdvę, kad jis išsipildytų.
Gyvenimas
Kaip išsipildyti šventiniams linkėjimams?
Štai jau ir gyvename naujaisiais metais. Kaip kasmet, taip ir šiemet, drauge su Naujųjų atėjimu netruko baigtis šventinis šurmulys, susijęs ir su mūsų pakilia nuotaika. Kad ir kaip stipriai, žmogau, laikytumeisi to malonaus jausmo įsitvėręs, euforinė nuotaika yra tik mūsų gyvenimo dienų malonus svečias, kuris anksčiau ar vėliau privalo vietą užleisti mums įprastai vidutinio intensyvumo nuotaikai.
Gyvenimas
Šv. Kūčių burtų galia
Lietuviškos šv. Kūčių tradicijos perduodamos iš kartos į kartą jau daugybę metų. Manoma, kad šv. Kūčių naktį vyksta stebuklai, o norai turi galią virsti realybe... Priekavos.lt pateikė net 16 šv. Kūčių burtų, galbūt susigundysite išbandyti?
Gyvenimas
Ko trokšta vyrai… o gauna moterys
Vyrams reikia pagyrų. Labai svarbu, kad komplimentai apie jo seksualinį meistriškumą nebūtų nuobodūs, trafaretiniai, pritaikomi ir bet kuriam kitam. Vyras supras, ar tai, ką sakote malonaus apie jį, tikrai yra apie jį. Ir jei tuo patikės, malonumą pajus ne tik jis….juk būtinai už tai atsidėkos.
ŽYMA
MUITINĖ