ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pramogos
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu
Buvusiai aktorei Meghan Markle įvairūs Holivudo renginiai ne naujiena. Tiesa, jau seniai ji tokiame dalyvavo, tad daugelis nustebo kunigaikštienę su vyru princu Harry išvydę filmo „Liūtas Karalius“ premjeroje Londone.
Pramogos
M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris
Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą atsidūrė motinas kritikuojančių internautų taikinyje. Viešumoje su sūnumi pirmą kartą pasirodžiusi Meghan buvo peikiama už tai, kaip rankose ji laikė sūnų.
Pramogos
M. Markle su sūnumi Archie pirmą kartą fotografų užfiksuoti viešumoje
Mama vos prieš kelis mėnesius tapusi Meghan Markle su sūnumi Archie trečiadienį laiką leido gamtoje. Sasekso kunigaikštienė palaikė labdaringose polo varžybose žaidžiantį vyrą princą Harry ir jo brolį Williamą.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis
Bakingamo rūmai pranešė, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė neskelbs, kas bus šį savaitgalį krikštijamo jų sūnaus Archie krikštatėviais.
Pramogos
Paaiškėjo mažojo Archie krikštynų data ir vieta: visuomenė piktinasi, kad ceremonija bus privati
Karališkosios šeimos ekspertė įspėjo Sasekso kunigaikščius, kad šie rizikuoja „nuvilti“ jų šeimos gerbėjus, jiems pristatydami tik profesionalias nuotraukas iš jųdviejų sūnaus Archie krikštynų ceremonijos, kuri vyks jau šį šeštadienį, liepos 6 d.
Pramogos
Princui Harry ir žmonai Meghan įteikta ypatinga dovana sūneliui iš Niujorko beisbolo komandos
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan iš Niujorko beisbolo komandos „Yankees“ narių dovanų gavo mažyčius komandos uniformos marškinėlius jų neseniai gimusiam pirmagimiui Archie.
Pramogos
Iš lūpų perskaityta, ką princas Harry lemiamą akimirką žmonai Meghan turėjo priminti parado metu
Karališkosios šeimos stebėtojai teigia išsiaiškinę, kad princas Harry savo žmonai Meghan, kai visa karališkoji šeima balkone stebėjo karalienės Elžbietos II gimtadieniui skirtą paradą, pasakė „nusisuk“, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
Už naujus Harry ir Meghan namus mokesčių mokėtojai sumokėjo ne vieną milijoną svarų
Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės namų renovacija mokesčių mokėtojams atsiėjo 2,4 mln. svarų (2,69 mln. eurų), matyti iš antradienį paskelbtos Britanijos karališkos šeimos išlaidų ataskaitos.
Pramogos
M. Markle imasi naujo projekto – prisidės prie svarbiausio „Vogue“ numerio išleidimo
Kunigaikštiene tapusią buvusią aktorę Meghan Markle jos gerbėjai galės išvysti kiek netikėtu amplua. Thesun.co.uk skelbia, kad prieš daugiau nei mėnesį sūnaus susilaukusi moteris prisijungs prie britiškojo „Vogue“ komandos.
Pramogos
Anglijos karalienė jau planuoja 38-ąjį Meghan gimtadienį: kunigaikštienė sulaukė ypatingo kvietimo
Nors iki 38-ojo Meghan Markle gimtadienio liko dar keli mėnesiai, karalienė Elžbieta II, rodos, jau pradėjo planuoti šventę. Pasak Mirror.co.uk, monarchė pakvietė Meghan sukaktį paminėti karališkosios šeimos Škotijos aukštumose esančioje Balmoralo pilyje. Rugpjūčio 4 d. čia savo gimtadienį sutikti Meghan yra kviečiama kartu su vyru princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie. Tai būtų pirmoji mažojo karališkosios šeimos nario didesnė išvyka.
Pramogos
Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių
Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus laukia dar venas pasirodymas viešumoje. Pranešama, kad jau kitą mėnesį įvyks mažojo Archie Harrisono krikštynos.
Pramogos
Balkone išsirikiavusios karališkosios šeimos nuotraukos sukėlė klausimų bangą
Susekso kunigaikščiai – princas Harry ir Meghan Markle – šeštadienį turėjo pirmąjį oficialų karališkąjį susitikimą su visuomene po to, kai pora susilaukė savo pirmagimio Archie. Tiesa, tradicinėje Vėliavos pagerbimo ceremonijoje (Trooping the Colour), skirtoje paminėti karalienės Elizabeth II gimtadienį, balkone princas su žmona stovėjo gerokai nuošaliau nuo kitų karališkosios šeimos narių.
Pramogos
Iškilmingame karalienės gimtadienyje – akys į Meghan: princas Harry žmonai turėjo priminti protokolą
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II šeštadienį Londone mini savo oficialųjį gimtadienį, per kurį tradiciškai rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija (Trooping the Colour).
Pramogos
Donaldas Trumpas prieš savo vizitą į JK pareiškė, kad Meghan Markle - bjauri
Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas išreiškė nuostabą ir pasipiktinimą dėl komentarų, kuriuos M. Markle išsakė jo prezidentinės kampanijos 2016 metais metu. 
Pramogos
M. Markle įbrolis tikina „pasiekęs dugną“: dėl garsios sesers negali susirasti darbo ir pastogės
Sasekso kunigaikštienės įbrolis Thomasas Markle’as Jr., kaip jis pats sakė, „pasiekė dugną“. Vyras neteko ne tik darbo, bet ir namų, rašo Yahoo.com.
Pramogos
Prieš susipažindama su Harry, Meghan bandė į pasimatymą pakviesti britų „X faktoriaus“ nugalėtoją
Likus keliems mėnesiams iki lemtinga tapusios pažinties su princu Harry, Meghan Markle, kaip teigiama, užmezgė draugystę su „X faktoriaus“ nugalėtoju Mattu Cardle’u, kuri buvo bepradedanti tapti romantiška, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Kaip pirmagimio vardu Harry ir Meghan įamžino žuvusios princesės Dianos atminimą?
Trečiadienį pasauliui pristatydami savo pirmagimį, Sasekso kunigaikščiai atskleidė ir kokį vardą jam davė. Naujausias britų karališkosios šeimos narys nuo šiol bus vadinamas Archie Harrisonu Mountbattenu Windsoru. Šis vardas buvo kiek netikėtas ir sulaukė nemažai klausimų dėl reikšmės.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan Markle savo pirmagimiui jau išrinko vardą
Gegužės 6-ąją Jungtinė Karalystė turi progą švęsti – šią dieną į pasaulį atkeliavo dar vienas karališkosios šeimos palikuonis. Ankstų pirmadienio rytą princui Harry ir Meghan Markle gimė berniukas.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan pasauliui pristatė sūnų
Praėjus porai dienų po gimimo, šiandien pasauliui pristatytas britų karališkosios šeimos jauniausias narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan sūnus.
ŽYMA
Meghan_Markle