šeštadienis, liepos 4 d.
Pramogos
Anglijoje gyvenančią dainininkų porą skiria 22 metai: kodėl sulaukia tiek patyčių?
„Sena tarka, šlykšti boba, Mantą pasigrobus, vargšas Mantas nori bėgti, laukia tiktai progos“, – jau šį ketvirtadienį 20 val. pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK dainos žodžiais prabils Didžiojoje Britanijoje gyvenančių dainininkų pora Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė.
Pramogos
O.Pikul-Jasaitienė pirmą kartą prakalbo po susitaikymo su vyru Simu
Ugningosios Oksanos Pikul-Jasaitienės populiarumas neblėsta jau daugiau kaip dešimtmetį. Tačiau viešumas turi savo kainą ir neseniai plačiai žiniasklaidoje nuskambėjusi jos ir vyro krepšininko Simo Jasaičio santykių drama nemenkai paveikė žinomą moterį. Ilgai vengusi atvirauti apie asmeninio gyvenimo detales šiandien TV3 televizijos gyvenimo būdo „Raudonas kilimas“ žiūrovams ji sutiko ne tik atverti savo namų duris, bet ir itin atvirai prabilti apie patirtus išbandymus ir gyvenimą po jų.
Anglijoje
Apie krizę jau kalba ir Anglijos banko galva
Anglijos banko valdytojas Markas Carney mano, kad Jungtinėje Karalystėje artimiausiu metu gali kilti finansinė krizė, kurios padariniai būtų baisesni nei prieš dešimtmetį.
Temos
Neištikimybės pagundos
Vis daugiau amerikiečių smerkia neištikimybę, bet psichoterapeutė Esther Perel mano, kad jiems derėtų būti pakantesniems. Emily Bobrow susitinka su garsiausia ir kontroversiškiausia porų santykių žinove.
Pramogos
Nelinksma Anglijos banko valdytojo kalba
Mažai pozityvo buvo Anglijos banko valdytojo Marko Carney kalboje, pirmadienį pasakytoje Liverpoolyje. Jis pabrėžė turtinę nelygybę kaip galimą grėsmę ateityje.
ŽYMA
Meilė