ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pasaulis
Moteris nužudė nėščią paauglę ir iš jos įsčių išpjautą kūdikį pasiliko sau
46-erių Clarisa Figueroa kaltinama Marlenos Ochoa-Lopez pasmaugimu. Nėščią merginą moteris į savo namus pietvakarinėje Čikagos dalyje prisiviliojo pažadėdama nemokamų drabužėlių jos būsimam vaikui.
Pasaulis
11-metė priversta pasilikti prievartautojo vaiką
Jauna mergaitė, kuri buvo pagrobta ir laikoma miegamojo spintoje, yra priversta pasilikti vaiką, kurio gyvybė užsimezgė po prievartavimų, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Laukiantis dvynių, pavojus buvo iškilęs ir Beyonce, ir jos kūdikiams
Prieš beveik dvejus metus visame pasaulyje žinoma atlikėja Beyonce su vyru, taip pat dainininku Jay-Z susilaukė dvynių. Nors plačiajai visuomenei sūnų Sirą ir dukrą Rumi žinoma moteris pristatė pasidalijusi nuostabiomis nuotraukomis, jų laukimas ir gimimas nebuvo toks tobulas, kaip galėjo pasirodyti.
Pasaulis
Skandalinga gydytojo veikla: po mirties išaiškino esant pusšimčio vaikų tėvu
Jau miręs skandalingai pagarsėjęs vienos olandų vaisingumo klinikos gydytojas yra mažiausiai 49 vaikų tėvas, penktadienį paskelbė organizacija, atstovaujanti po apvaisinimo mėgintuvėlyje (IVF) to mediko klinikoje gimusių vaikų ir jų tėvų interesus.
Pramogos
M. Markle gimdys privačiai, o džiugia naujiena pasidalyti neskubės
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan nori, kad vėliau šį mėnesį planuojamas jų pirmagimio atėjimas į pasaulį būtų „privatus“, rašoma ketvirtadienį Bakingamo rūmų išplatintame pareiškime.
Pramogos
Tenisininkė S. Williams galimai išdavė, ko laukiasi jos bičiulė M. Markle
Jau visai netrukus Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sulauks dar vieno šeimos nario – Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle ir princą Harry aplankys gandrai. Nors laiminga pora, kaip ir priimta karališkoje šeimoje, visuomenei kūdikio lyties neatskleidžia, tačiau artima M. Markle bičiulė Serena Williams galimai nesugebėjo išsaugoti šios paslapties.
Sveikata
Vaisingumo dieta: pagrindinis tikslas – padėti pastoti, bet pavyks ir sulieknėti
Vaisingumą skatinantis mitybos planas šiemet atsidūrė net 11-oje savo koncepciją labiausiai atitinkančių dietų sąrašo vietoje. Visgi, nepaisant pavadinimo, jį galėtų rinktis ir tos moterys, kurios neturi tikslo pastoti.
Pasaulis
Pagimdžiusi sūnų, po mėnesio moteris susilaukė dar dviejų kūdikių
Neišnešiotą kūdikį pagimdžiusi moteris praėjus beveik mėnesiui pagimdė sveikus dvynius, skelbia Bbc.com.
Pramogos
M. Markle pradėjo pasiruošimą gimdymui – išėjo motinystės atostogų
Vos po kelių savaičių Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle pagimdys pirmagimį. Nors moteris yra jau aštuntą mėnesį nėščia, ji aktyviai atliko karališkąsias pareigas, dalyvavo susitikimuose, renginiuose. Tačiau dabar Meghan, kaip skelbia užsienio naujienų portalai, išėjo motinystės atostogų ir ramiai pradėjo ruoštis pirmagimio atėjimui.
Aktualijos
Savo nėščią draugę taip mušęs, kad net ranką susilaužęs vyras - įkalintas
Teismo žiniomis šis dvidešimtmetis kontrolės maniakas, vardu Reece Penkert, draugę nėštumo metu ne kartą mušė ir neleisdavo jos apžiūrėti vyriškos lyties medikams.
Pramogos
Svajonių kūdikio sutiktuvių vakarėlis: kiek kišenės patuštėjo jį organizavusioms M. Markle draugėms?
Ne paslaptis, kad vos prieš kelias dienas Meghan Markle buvo išvykusi į Niujorką, kur susitiko su seniai matytomis draugėmis ir draugais bei dalyvavo jai skirtame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje. Tie, kurie buvo į jį pakviesti, tapo neeilinio vakarėlio dalyviais.
Pramogos
Iš komos paauglė pabudo su kūdikiu rankose
Paauglė, komos būsenoje atsidūrusi po to, kai miegoti nuėjo su skaudančia galva, pabudo po keturių dienų ir nustebo sužinojusi, jog per tą laiką ji pagimdė dukrelę.
The Economist
Kaip išvengti abortų?
Užuot draudusios nutraukti nėštumą, valstybės turėtų rūpintis, kad nepageidaujama gyvybė nebūtų pradėta
Pramogos
Garsenybės brolis siunčiamas už grotų
Lietuvos įstatymusn ignoruojantis, girtas ir be teisių prie automobilio vairo ne kartą sučiuptas Oksanos Pikul-Jasaitienės brolis Jonas Baronas sulaukė griežtesnės nei įprastai bausmės.
ŽYMA
NĖŠTUMAS