trečiadienis, gegužės 27 d.
Aktualijos
28 vietos Peterborough mieste, kuriose įvyko daugiausia nusikaltimų
Pasak naujausių duomenų, štai šiose 28 vietose Peterborough mieste 2019 metų liepos mėnesį įvyko daugiausia nusikaltimų.
Aktualijos
Sulaikyta didžiausia heroino siunta JK istorijoje: jos vertė – šimtamilijoninė
Viename jūriniame konteineryje tarp rankšluosčių ir chalatų rasta paslėpta didžiulė heroino siunta, kurios vertė juodojoje rinkoje – daugiau nei 120 mln. svarų sterlingų.
Aktualijos
Vakarų Londone negyvai užbadytas garbaus amžiaus vyras, suimtas įtariamasis
Suimtas 30 metų amžiaus vyras, įtariamas įvykdęs žmogžudystę vakarų Londono Southall rajone - peiliu mirtini sužalojimai buvo sukelti 60 metų amžiaus vyrui.
Aktualijos
Nemažėjant užpuolimų peiliais skaičiui, į mokyklas tokius ginklus nešasi ir vaikai
Į mokyklą mokytojams teko iškviesti policiją, kai pas keturmetį vaiką buvo rastas peilis, praneša Metro.co.uk.
Pramogos
JK vyriausybė kovai prieš „peilių epidemiją” pasitelks keptą vištieną
Žinutės, įspėjančios apie „peilių epidemiją” ir jos keliamus pavojus bus iškabintos keptos vištienos gaminiais prekiaujančiose užkandinėse visoje Didžiojoje Britanijoje.
Aktualijos
Tate Modern: paauglys, apkaltintas numetęs mažametį nuo 30 metrų aukštyje įrengtos aikštelės, stos prieš teismą
Paaugliui, įtariamam Londone iš šiuolaikinio meno galerijos „Tate Modern“ 10-e aukšte įsikūrusios apžvalgos aikštelės išmetus vaiką, pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti, antradienį pranešė policija. Dabar spaudai buvo pranešta, kad septyniolikmetis prieš teismą stos kitąmet.
Aktualijos
Kaltinimų seksualiniu priekabiavimu išvengti britas bandė suvaidindamas savo mirtį
Vyras, kaltinamas suvaidinęs savo mirtį, kad išvengtų atsakomybės už seksualinį priekabiavimą, galiausiai buvo sulaikytas JAV.
Aktualijos
Nusikaltimų gatvėse skaičiui mažinti – papildomi 20 tūkst. policininkų
Naujasis Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas planuoja po keletos savaičų pradėti šalies policijos pajėgų stiprinimą. Tai padaryti jis planuoja į gatves išsiųsdamas papildomus 20 tūkst. policininkų, skelbia Metro.co.uk.
Pasaulis
Britas prisipažino dalyvavęs žiauriame kirpėjo nužudyme: tai buvo dalis seksualinės fantazijos
Britas pripažino savo kaltę žiaurioje žmogžudystėje, kurios metu net 70 kartų peiliu buvo durta plaukų stilistui. Jis teigė, kad jo nužudymas – dalis jo seksualinės fantazijos, rašo Mirror.co.uk.
Pasaulis
JAV policija prašo nusikaltėlių susilaikyti nuo nusikaltimų, nes yra per karšta
Jungtinių Amerikos Valstijų policija ragina nusikaltėlius dusinančiu vasaros karščiu alsuojančiomis dienomis susilaikyti nuo nusikaltimų, likti namie ir pasimėgauti „Netflix”.
Aktualijos
Ekspertai teigia, kad Londono agresyvių nusikaltimų bėda yra proporcinga skurdui
Londono meras teigia, kad nauji tyrimai rodo, jog Londone vis augant agresyvių nusikaltimų pasitelkiant peilius skaičiui labiausiai kenčia skurdžiausių bendruomenių jaunimas.
Lietuva
Raudonųjų žibintų kvartale prostitute dirbti įkalbinėtą paauglę lietuvis lepino kaip princesę
Prieš penkerius metus į Olandiją dirbti prostitute verbuota paauglė iš Lietuvos galėjo jaustis kaip princesė – vidurio Lietuvoje gyvenantis sąvadautojas duodavo jai pinigų kosmetikai, vežiodavo po įvairius Lietuvos viešbučius linksmintis, galiausiai buvo nuvežęs pasižiūrėti, kaip atrodo garsusis Raudonųjų žibintų kvartalas. Tačiau už tokius bandymus lietuvis buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.
Aktualijos
Iš kalėjimo bus paleista žiauriausia Britanijos pedofilė
Žiauriausia Britanijos pedofilė Vanessa George netrukus vėl laisvai vaikščios šalies gatvėmis.
Aktualijos
Du lietuviai kaltinami trečio tautiečio nužudymu Stratforde
Birželio mėnesį dviem lietuviams pateikti kaltinimai trečio tautiečio Giedriaus Juškausko nužudymu Stratforde.
Lietuva
Anglijoje reketu pagarsėjęs lietuvis Vilniuje įkūrė prostitučių tinklą, kuriame dirbo narkomanės
Keliolika teistumų turintis Rimas Vilkevičius 2013-aisiais sužibo Didžiosios Britanijos dienraščiuose, kai buvo nuteistas su keliais kitais lietuviais dėl smurto ir reketo. Į tėvynę sugrįžęs vyras taip pat užsiėmė nusikaltimais – Vilniuje užsiėmė sąvadavimu, po savo sparnu priglaudęs dvi prostitutes.
Aktualijos
„Glastonbury“ festivalyje mirė apsaugos darbuotojas: kūnas rastas palapinėje
Besibaigiant praeitą savaitę praūžusiam didžiausiam Jungtinėje Karalystėje festivaliui „Glastonbury“, mirė jame dirbęs apsaugos darbuotojas.
Pasaulis
Į pilvą pašauta moteris apkaltinta savo negimusio kūdikio nužudymu
Marshae Jones buvo apkaltinta žmogžudyste, nors ji nepaspaudė ginklo, pražudžiusio jos įsčiose buvusio kūdikio gyvybę, gaiduko, rašoma Yahoo.com.
Aktualijos
Derbišyre oru į ligoninę išgabenus sunkiai sužalotą kūdikį suimtas 37 metų vyras, įtariamas užpuolimu
Dviejų mėnesių amžiaus kūdikėlį teko oru gabenti į ligoninę dėl patirtų sunkių sužalojimų galvos srityje. Suimtas 37 metų amžiaus vyras, kuris, kaip įtariama ir sukėlė vaikui šiuos sužalojimus.
Aktualijos
Šešios kruvinų šaligatvių dienos Londone: mirtinai subadyta jau penkta auka  
Policijos pareigūnai buvo iškviesti į Barneto rajoną. Jiems buvo pranešta apie muštynes, kurių trys dalyviai buvo išgabenti į ligonines dėl patirtų durtinių sužalojimų.   
Pasaulis
Nesuvokiamas tėvo ir pamotės žiaurumas: 12-metį berniuką laikė pririšę vonioje tol, kol šis mirė badu
Eduardo Posso turėjo gyventi Floridoje su savo seserimi, tėvu ir pamote ir ten lankyti mokyklą. Tačiau gegužės 24-ąją Indianos ligoninėje paskelbta, kad 12-metis mirė. Pasak CNN pirmadienį gautų teismo įrašų, užfiksuoti ilgalaikio išnaudojimo, nepriežiūros ir marinimo badu ženklai.
ŽYMA
NUSIKALTIMAI