sekmadienis, gegužės 31 d.
Pasaulis
Motinos širdį sudaužė trimetės dukros, išprievartautos 43 metų amžiaus vyro, žodžiai
Mama iš Cape Town, Pietų Afrikos, praleido keturias dienas bandydama pranešti policijai, kad jos trejų metukų amžiaus dukrytę galimai tvirkino ir išprievartavo 43 metų amžiaus vyras.
Aktualijos
„Atvykau į terapiją dėl išprievartavimo ir ten sutikau savo prievartautoją” - sistemos klaida traumavo pedofilo užpuolimą išgyvenusią mergaitę
49 metų amžiaus aukos kaimynas Brian Dick buvo įkalintas, kai išprievartavo tuomet vos 10 metukų amžiaus sulaukusią Laura Cook. Apsilankiusi pas terapeutą Falkirk ligoninėje mergina ten sutiko savo prievartautoją.
Pasaulis
Michaelo Jacksono pritariančiąja vokaliste buvusiai Sheryl Crow kildavo daug klausimų dėl popmuzikos karaliaus elgesio
Sheryl Crow prisiminė per savo darbo su Michaelu Jacksonu metus mačiusi „išties keistų“ dalykų. 57-erių kantri dainininkė teigė, kad, nors ir nenori žiūrėti dokumentinio filmo „Leaving Neverland“, kuriame gausu kaltinimų M. Jacksonui seksualiniu vaikų išnaudojimu, jai kyla daug klausimų dėl žvaigždės elgesio, rašo dailymail.co.uk.
Aktualijos
Anglijoje žinomas pedofilas, šį kartą siekęs seksualinių malonumų su 14 metų mergaite, mirė likus kelioms dienoms iki teismo
45 metų amžiaus Martin Whitby, pripažintas kaltu keliose pedofilijos bylose bei kelis kartus pričiuptas pedofilus medžiojančių grupių bei policijos padalinių, mirė Likus vos kelios dienos iki sprendimo paskelbimo byloje, kurioje jis kaltinamas dėl seksualinių santykiu su keturiolikmete.
Aktualijos
Iš kalėjimo bus paleista žiauriausia Britanijos pedofilė
Žiauriausia Britanijos pedofilė Vanessa George netrukus vėl laisvai vaikščios šalies gatvėmis.
Aktualijos
Kirklees pedofilai: Jorkšyro detektyvai suėmė 44 vaikų seksualiniu išnaudojimu įtariamus asmenis
Detektyvai tiria įtariamą vaikų seksualiniu išnaudojimu klaną, veikusį 1995 - 2002 metais. Kelių reidų metu buvo suimti 44 asmenys, galimai prisidėję prie pedofilijos klano veikimo Jorkšyre.
Pasaulis
Ištekėjusi 28-erių mokytoja prisipažino klasėje užsiiminėjusi seksu su trylikamečiu
Brittany Zamora gali būti įkalinta net 30 metų po to, kai prisipažino, kad užsiiminėjo seksu ir tvirkino mažametį, taip pat ir dėl nepadoraus elgesio viešoje erdvėje. 
Pasaulis
Alabamos pedofilai bus priversti patys mokėti už savo cheminę kastraciją
Įstatymas priverstų pedofilus, kurių aukos yra jaunesnės nei trylikos metų, gerti stiprius hormoninius vaistus, kurie nutrauktų jų iškreiptus potraukius. 
Aktualijos
Cassie Pike: „mane prievartavo daugiau nei šimtas vyrų, tačiau policija sulaikė mane, o ne juos"
23 metų amžiaus Cassie Pike, kovodama su žiauria jos gyvenimą sudarkiusia neteisybe nutarė papasakoti savo istoriją. Mergina tvirtina, kad nors ją išprievartavo daugiau nei 100 vyrų policija vis sulaikydavo ją, o ne juos. Mergina tikina ir dabar sulaukianti grasinimų mirtimi.
Pasaulis
Pedofilas tėvas, tvirkinęs penkiametę dukrytę žmonai pareiškė: „ji - geresnė, nei tu”
Tėvas, kurio vardo žiniasklaida negali atskleisti dėl teisinių  priežasčių, brutalius užpuolimus prieš savo paties mažametę dukterį vykdė šeimos namuose Brisbane, Australijoje. 
Aktualijos
Dvylikametei mergaitei pedofilas senelis abortą atliko su kabliu paltams
Charlottei Wade turbūt prireikė ypatingos drąsos nusimesti anonimiškumo šydą ir prabilti apie tai, kokį siaubą išgyveno būdama dvylikos. Dabar jau dvidešimt dviejų metų amžiaus Charlottė dalinasi savo istorija tam, kad įkvėptų kitus vaikystėje pedofilų išpuolius kentėjusius žmones atvesti nusikaltėlius į teisingumo rankas.
Pramogos
Skandalingos dokumentikos apie Michaelą Jacksoną prodiuseris: jis seksualiai išnaudojo daug daugiau vaikų nei parodėme
Prieš keletą savaičių debiutavęs šokiruojantis filmas „Leaving Neverland“ apie Michaelą Jacksoną sukėlė tokią audrą, kokios pramogų pasaulis dar nėra matęs. Kai du vyrai filmo kūrėjams galiausiai ryžosi atskleisti žadą atimančius faktus apie tai, kaip dainininkas juos galimai seksualiai išnaudojo, kuomet jie tebuvo nekalti vaikai, teliko laiko klausimas kada prabils ir kiti nuskriaustieji.
Pramogos
P. Jackson prakalbo apie tėvo M. Jacksono pedofilijos skandalą
Popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson pareiškė, kad viešai ginti tėvą dėl jam pareikštų kaltinimų seksualiniu priekabiavimu prie berniukų yra „ne jos vaidmuo“. Praėjus savaitei po to, kai televizijos ėmė transliuoti dokumentinį filmą „Leaving Neverland“, 20-metė socialiniame tinkle teigė pritarianti visiems savo šeimos veiksmams, stengiantis apginti M. Jacksono vardą ir įrodyti, kad jis nekaltas.
Pramogos
Britanijos teismai pamiršo pedofilams uždrausti išvykti iš šalies, tad vaikų tvirkinti jie tiesiog išskrido svetur
Britanijos teismai neuždrausdavo pedofilams išvykti iš šalies: per pastaruosius tris metus Anglijos teismuose buvo išduoti 15,355 seksualinio smurto prevencijos nutarimai, tačiau tik 27-iose iš šių bylų atsakovui buvo uždrausta išvykti iš šalies.
Pasaulis
Bažnyčios pedofilija: kardinolas Georgas Pellas, trečias pagal ranką Vatikane, bausmės lauks už grotų
Kardinolą George'ą Pellą trečiadienį, po jo istorinio nuteisimo už lytinius nusikaltimus vaikų atžvilgiu, buvo nurodyta laikyti už grotų, kol jam bus paskirta bausmė.
Aktualijos
Iškrypėlis britas mokytojas, facebook platformoje susirašinėjęs su 13-kos metų mergaite jai parašė, kad ji nuostabiai atrodytų nuoga, siuntė savo tarpukojo nuotraukas
Lee Gallagheris iš Halewoodo taip pat trylikametei rašė, kad norėtų stebėti, kaip ji nusirengia pižamą ir šoka į mokyklinę uniformą. Tiesa, mokytojas tik manė, kad bendrauja su trylikos metų mergaite - iš tiesų Facebook paskyra buvo sukurta už teisingumą kovojančios grupės Dark Justice, siekiančius atskleisti asmenis, tvirkinančius ar kitaip išnaudojančius nepilnamečius.
Pasaulis
Bažnyčia naikino kunigų pedofilijos bylas
Vienas įtakingas katalikų kardinolas šeštadienį pripažino, kad Bažnyčios dokumentai, susiję su bylomis vaikus tvirkinusiems kunigams, būdavo naikinami arba tokios bylos apskritai nebūdavo keliamos, ir tai leido pedofilams išnaudoti nepilnamečius.
Pramogos
Mega žvaigždė R. Kelly, apkaltintas nepilnamečių išnaudojimu, pasidavė policijai
Robert Sylvester Kelly, Grammy apdovanojimų laimėtojas bei pasaulinė R&B žvaigždė, jau daugiau nei dešimtmetį užsiiminėjęs lytiniais aktais su nepilnametėmis, pats pasidavė policijai. Jis kaltinamas dalyvavęs daugiau nei dešimtyje tokių aktų, dėl keturių iš jų - nuteistas.
ŽYMA
PEDOFILIJA