trečiadienis, gegužės 27 d.
Pramogos
Ant 50 pensų monetų sugrįžo visų mylimas herojus
Jei esate Meškiuko Padingtono gerbėjas, gavę grąžą atidžiau pažvelkite į gautas monetas. Kodėl? Nuo šiol ant 50 pensų monetų nugarėlių galite rasti būtent šio klasikinio herojaus atvaizdą, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Tėvai moka savo vaikams pinigus, kad šie nesinaudotų telefonais
Beveik ketvirtadalis tėvų savo atžaloms yra davusios pinigų, kad šie bent kiek laiko praleistų nespoksodami į išmaniuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius ar planšetes, rodo naujausia apklausa. Kiti tėvai „papirkinėja“ savo vaikus, kad šie eitų laiku miegoti ar paruoštų namų darbus.
Pasaulio lietuviai
Odesoje lietuviai vaidina turtuolius: ne tik važinėja limuzinais, bet ir samdo merginas bei asmens sargybinius
Ištaigingi apartamentai dangoraižyje, limuzinas su vairuotoju, kibirai alkoholio, pilnas baseinas laisvo elgesio merginų, kartais net asmens sargybiniai – ir visa tai pigiau, nei atostogos Palangoje. Pajutę, kad ten yra nevaržomi – lietuviai masiškai keliauja į Odesą ir kelia tikras orgijas. Kaip tai vyksta pasakoja DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas.
Komentarai
Ar bandymai siekti didesnės infliacijos – donkichotiški?
Pastaraisiais metais infliacija euro zonoje yra maža, nors Europos Centrinis Bankas (ECB) deda daug pastangų, norėdamas ją padidinti iki pageidaujamo lygio. Tokie ECB veiksmai daugeliui Lietuvos gyventojų atrodo keistai, žinant, kad mūsų šalyje kainų lygis auga gerokai sparčiau negu euro zonoje.
Pasaulio lietuviai
Emigrantai atranda naujų būdų investuoti į Lietuvos NT
Iš Lietuvos svetur išvykę tautiečiai nepamiršta savo gimtinės ir čia likusiųjų. Per 2018 metus emigrantai į Lietuvą pervedė daugiau nei 1,1 mlrd. eurų. Nors tautiečiai sulig kiekvienais metais vis daug pinigų siunčia į gimtinę, tačiau vis labiau pastebima tendencija, kad tai ne tik parama čia likusiems giminaičiams bet ir investicijos į ateitį bei planus grįžti.
Komentarai
Ar pasauliui reikia dar pigesnių pinigų?
Pastaruoju metu didieji centriniai bankai pradėjo signalizuoti, kad artimiausiu metu gali pradėti keisti monetarinės politikos kryptį – mažinti palūkanas ir didinti pinigų pasiūlą. Kas iššaukė tokią centrinių bankų reakciją, ar ji pagrįsta ir ar neturės neigiamų šalutinių pasekmių?
Lietuva
Liko mažiau nei savaitė: sprendimą dėl pensijos kaupimo priimti būtina jau dabar
Lekia paskutinės dienos, kuomet dar galima nuspręsti, ar pasilikti II pensijų pakopoje ir kaupti ateičiai papildomai. Nesuspėjusiems į šį traukinį, liks tik menkas šansas pasitraukti vė
Aktualijos
Gauti puikiai apmokamą darbą diplomas nebūtinas: be jo galima uždirbti keliolika tūkstančių
Aukštojo mokslo diplomas, kad ir keista, tikrai nėra būtina sąlyga, tikintis rasti gerai apmokamą darbą. Toliau paminėtos kelios profesijos, kurias įgijus pavyks uždirbti tiek, kiek gydytojui.
Pramogos
Atpigęs svaras blogina lietuvių emigrantų gyvenimą
Dėl „Brexito“ smukęs svaro kursas euro atžvilgiu mažina realias lietuvių emigrantų pajamas, ir tai gali paskatinti dalį iš jų grįžti į Lietuvą arba persikelti iš Londono į pigesnius Britanijos miestus, teigia bendruomenės atstovai.
Aktualijos
Seksas tris kartus per savaitę ir nuomos mokėti nereikės: kaip būsto savininkai naudojasi jaunimu?
Būstą nuomojantys jų šeimininkai nusitaikė į jaunas nuomininkes, iš kurių už galimybę gyventi jiems priklausančiuose butuose ir namuose prašo sekso.
Lietuva
Vaikai jau uždirba daugiau už tėvus: galimybės laisvoje Lietuvoje jiems nukrito tarsi iš dangaus
Atsirandančios naujos galimybės darbo rinkoje, kvalifikuotų darbuotojų trūkumas ir didžiųjų miestų išsiveržimas į priekį sukūrė situaciją, kuomet jaunesnioji karta uždirba daugiau už vyresniąją, darbo rinkoje skaičiuojančią jau dešimtis metų.
Aktualijos
1 ir 2 pensų monetos bei 50 svarų banknotai apyvartoje liks
Visai neseniai Jungtinės Karalystės vyriausybė svarstė iš apyvartos išimti 1 ir 2 pensų monetas bei 50 svarų banknotus. Tačiau tokio sprendimo buvo atsisakyta, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Banko kasininkė per klaidą išmokėjo 10 kartų daugiau: pinigus gavęs klientas – įkalintas
Viename Vilniuje esančio banko skyriuje JAV dolerius į eurus išsikeisti panoręs Lenkijos pilietis staiga netikėtai praturtėjo – valiutos keitimo operaciją atlikusi kasininkė jam išmokėjo net dešimt kartų didesnę sumą. Tačiau per klaidą išmokėti svetimi pinigai užsieniečiui laimės neatnešė – dėl to, kad bankui jų nesugrąžino, vyrui buvo iškelta baudžiamoji byla.
Lietuva
Įspėjimas apie sukčius: neatidarinėkite šių žinučių
Lietuvos policija įspėja apie sukčius ir pataria neatidarinėti jų atsiųstų nuorodų.
Lietuva
Praeitais metais Lietuva skyrė beveik 50 milijonų eurų besivystančioms šalims
Balandžio 10 dieną Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė preliminarius duomenis apie 2018 metais valstybių donorių suteiktą oficialią paramą besivystančioms šalims.
Aktualijos
Buhalteris iš Kento iš įmonės nugvelbė £170,000 ir visus juos iššvaistė pašėlusiam savaitgaliui su prostitutėmis
Nuo pilko gyvenimo pavargęs buhalteris Darrenas Carvillas pavogė iš savo viršininko £170,000 ir visus juos išleido Vienam pašėlusiam savaitgaliui su kalnais narkotikų ir gauja prostitučių.
Anglijoje
Dėl „Brexit“ Britanija tapo £66 mlrd. skurdesnė
„Brexit“ procesas, prasidėjęs po referendumo, britų ekonomikai jau kainavo £66 mlrd., skelbiama pranešime. Kredito vertinimo agentūra „Standard and Poor“ teigia, kad nuo 2016-ųjų birželio bendras šalies BVP smuko net 3 proc.
Pramogos
Simona Nainė: „Dėl savo verslo buvau išsekusi taip, kad negalėjau atsikelti iš lovos“
Prieš penkerius metus savo drabužių verslą įkūrusi Simona Nainė į jį sudėjo visą save. Tačiau neseniai ji buvo priėjusi liepto galą – viskas, ką ji kūrė iš širdies, per akimirką vos nesugriuvo: „Buvau pavargusi emociškai, fiziškai“.
Aktualijos
VMI įspėja emigrantus – laikas senka: prašymams užpildyti liko savaitė
Pirmąjį ketvirtį sumokėjusieji PVM Didžiojoje Britanijoje, prašymus dėl jo susigrąžinimo turėtų pateikti iki balandžio 11-osios, informuoja VMI išplatintame pranešime.
ŽYMA
PINIGAI