sekmadienis, vasario 28 d.
Sveikata
Pasirodo, kad visą laiką manėme klaidingai: per didelis svoris priklauso nuo žmogaus vidinės būsenos
Žinomas Lietuvoje treneris, „MyHero!“ – sporto ir sveikos gyvensenos vienas iš įkūrėjų bei idėjinis vadas, lektorius ir motyvatorius sklaido plačiai paplitusius mitus apie sportą ir mitybą. Anot jo, gali maitintis labai teisingai, pagal trenerio sudarytą dietą, ir ji vis tiek gali būti neefektyvi, nes žmogaus kūnui keistis neleidžia jo vidinė būsena, blogi santykiai su artimaisiais ar klaidingos nuostatos. Sportas kartais tampa tiesiog bėgimu nuo gilesnių problemų.
Sveikata
Kaip švenčių neapkartinti virškinimo sutrikimais
Per šventes valgydami daug ir gausiai sukeliame savotišką stresą ne tik skrandžiui, bet ir visam organizmui, kuris, nebepajėgdamas susidoroti su dideliu maisto kiekiu, sukelia virškinimo problemų.
Gyvenimas
Velykoms artėjant: kokie kiaušiniai maistingiausi
Artėjant Šv.Velykoms dažnas rūpinasi kiaušinių dažais, stalo dekoracijomis ir iš anksto ruošiasi skanumynus. Ekspertai tikina, kad norint per šventę mėgautis ir pačiais maistingiausiais bei skaniausiais kiaušiniais, apie juos galvoti reikėtų jau dabar, likus daugiau nei dviems savaitėms.
Pramogos
Lėkštėje – judantis užkandis
Vienas japonas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo restorane jam vakarienei pateiktą užkandį – gyvą padarą, kuris lėkštėje judėjo.
Gyvenimas
Štai kodėl vakarais dažniau varstome šaldytuvą
Dauguma žmonių, kuriems kada nors yra tekę laikytis dietos, žino karčią tiesą: baigiantis dienai, atsilaikyti pagundai įlįsti į šaldytuvą darosi vis sunkiau ir sunkiau. Tie, kurie šiai pagundai vis dėlto neatsispiria ir vakare gerokai papuotauja, paprastai dėl to kaltina savo nevykusią valią, tačiau neseniai atliktas tyrimas parodė, kad problema glūdi hormonuose. Apie tai, kas mus verčia jausti alkį, kada jaučiamės sotūs ir kaip kovoti su vakarais užplūstančiu noru ko nors užkrimsti, rašo „The New York Times“ apžvalgininkė Roni Caryn Rabin.
Pramogos
Valgyti ar nevalgyti?
Instinktyviai, nepagalvojus, visada norisi balsuoti už tai, kad žmogui pasirinkimas reikalingas, jo siekiama, jis yra vertybė (balsavimas irgi yra pasirinkimas!). Po to prisimenu tuos atvejus, kai valgiau restoranuose su storais begaliniais meniu, ir tuos atvejus, kai valgiau restoranuose su meniu ant vieno lapelio, vardu “Šiandien šefas siūlo”. Ir man jau aišku, kad rinkčiausi nesirinkimą nė neabejodama. Na, tai sustokim ir pagalvokim.
Sveikata
Šventinio stalo iššūkis – suvalgyti tik dvi rieškutes maisto
Šventinis persivalgymas yra savotiškas stresas organizmui, kuris, pasak gydytojų dietologų ir kitų sveikatos specialistų, ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet ir iššaukia rimtesnius negalavimus. Gydytoja dietologė Rūta Petereit ir „Eurovaistinės“ farmacininkė Laura Vanagaitė pataria, kaip šventiniu laikotarpiu išlaikyti tinkamą mitybą ir kaip elgtis, jei vis dėlto persivalgėte.
Pasaulis
Masiškai iš prekybos atšaukiamas kūdikių maistas užkrėstas salmonelėmis
Prancūzijos pieno mišinių kūdikiams gamintoja „Lactalis“ ketvirtadienį pranešė iš prekybos atšaukianti daugiau nei dvigubai daugiau kūdikiams skirtų mišinių ir kitų produktų dėl galimo užkrėtimo salmonelėmis.
Sveikata
Viskas apie pusryčius ir jų naudą
Pusryčiai – svarbus energijos šaltinis sėkmingai dienos pradžiai. Pusryčius verta valgyti ne tik dėl geros savijautos, puikios nuotaikos, sotumo jausmo, bet ir dėl savo fizinės sveikatos. Papusryčiavę turėsite daugiau jėgų fizinei ir protinei veiklai, ne taip išalksite iki pietų, jausitės energingesni ir aktyvesni.
Pramogos
Londone maitinasi prabangiausių restoranų maistu išleisdama vos £5 per savaitę
Pačioje Jungtinės Karalystės širdyje gyvenanti 25-erių Josephine Liang įrodė, kad ir Londone maistui skyrus vos £5 per savaitę įmanoma išgyventi ir dar išmaitinti nemažą būrį draugų.
Pramogos
JK dar vienas skandalas dėl vištienos
Viename didžiausiame mėsos fabrike, iš kurio beveik visa vištiena yra tiekiama Jungtinės Karalystės (JK) didžiausiems prekybos centrams, tokiems kaip Lidl, Sainsbury‘s, Tesco ir kiti, kilo skandalas dėl pažeistų beveik visų įmanomų mėsos laikymo, pakavimo higienos normų.
Pramogos
Nuteisti mirties bausme – ką jie valgo per paskutinę vakarienę? (sąrašas)
Jungtinėse Amerikos Valstijose galioja tradicija mirtimi nuteistiems asmenims prieš bausmės įvykdymą leisti užsisakyti pavalgyti tai, ko tik jų širdis geidžia.
Pramogos
Nepainiokite: apetitas – tai ne alkis
Ar valgote su apetitu dėl to, kad esate alkani? Ar alkis ir apetitas yra skirtingi terminai? Kaip vienas ir kitas, ar abu kartu, veikia sprendimus valgyti vienokį ar kitokį maistą?
Sveikata
Jogurtas kiekvieną dieną?!
Norite pagerinti virškinimo sistemos darbą ir sustiprinti imunitetą? Nėra nieko paprasčiau – pakaks į kasdienį valgiaraštį įtraukti jogurtą.
Anglijoje
Po „Brexit” Britanijai teks valgyti chlore plautą vištieną
Toliau aiškėja, kokių pasikeitimų po „Brexit” sulauks Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai. Vyriausybėje išreikšti nuogastavimai, kad pasitraukus iš Europos Sąjungos (ES) ir nebegaliojant bendriems maisto standartams, JK iš JAV gali pasiekti chlorine plauta vištiena, pieno rūgštimi apipurkšta kiauliena ir jautiena, išauginta maitinant hormonais.
Sveikata
Uogas valgyti reikia saikingai
Įsibėgėjant uogų ir vaisių sezonui labai svarbu žinoti, kiek galima jų suvalgyti nepakenkiant sveikatai. Ir turėkite omenyje: uogas, kaip ir vaisius, patariama valgyti tik šviežius ir be cukraus. Taip organizmas geriau pasisavins juose esančius mikroelementus ir naudingąsias medžiagas.
Pramogos
Laboratorijose užauginta dirbtinė mėsa – jau greitai parduotuvėse
Manoma, kad parduotuvėse jau kitais metais bus galima įsigyti mėsos, kurios gamybai neprireiks nudobti nė vieno galvijo: maistas bus gaminamas iš jų ląstelių.
Pramogos
Parduotuvėje įsigytose salotose vyras rado mirusį graužiką
Londonietis pašiurpo parduotuvėje „Tesco“ pirktose salotose radęs negyvą graužiką. Negana to, vyras nepastebėjęs įsidėjo, kaip manoma, kirstuką į burną ir vos nesuvalgė, tad dabar jaudinasi dėl savo sveikatos.
Gyvenimas
Vedate? Atsisveikinkite su figūra!
Santuokinis gyvenimas vienareikšmiškai neigiamai atsiliepia vyriškoms formoms, sako mokslininkai. O vaiko gimimas prideda dar daugiau kilogramų.
Gyvenimas
Kuo pomidorai naudingi vyrams?
Britų mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, 10 porcijų pomidorų per savaitę vyrams pastebimai sumažina prostatos vėžio riziką.
ŽYMA
PROFESIJA