šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Pasaulis
Kelionių agentūra neatsigina “Pokemon GO” fanų
Pokemonų karštinė neslūgsta. Tuo įsitikino viena kelionių agentūrų Ispanijoje, sumaniusi pritraukti kuo daugiau pokemonų medžiotojų. Granados mieste įsikurusi agentūra rengs specialius pokemonų gaudymo turus.
Lietuva
Iš Vilniaus ir Palangos nauji skrydžių maršrutai
Iš skirtingų Lietuvos oro uostų, kaip ir į juos, birželį bus galima keliauti keliomis naujomis kryptimis. Jos numatytos iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.
Pasaulis
Į Ispaniją atvykę pabėgėliai svajoja apie Vokietiją
Šiomis dienomis ispanai pasitiko pirmąsias pabėgėlių grupes. Tiesa, didžioji atvykėlių dalis netrykšta džiaugsmu, kad jiems teks kurtis Ispanijoje ir kalbinti žurnalistų atvirai sakė, kad norėjo vykti į Vokietiją, tačiau tokios galimybės nebuvo.
Pasaulis
Barselona nori apmokestinti vienadienius turistus
Vos dieną Barselonoje nusprendusius praleisti turistus Katalonijos sostinės valdžia ketina apmokestinti.
Pasaulis
Oficialu: Katalonija Ispaniją paliks 2017-aisiais
Po 18 mėnesių Katalonijos regionas turėtų atsiskirti nuo Ispanijos ir tapti atskira valstybe. Katalonijos parlamento rinkimuose daugumą laimėję separatistai, tikisi, kad šis procesas bus sėkmingas.
Pasaulis
Katalonų planas: nepriklausomybė per artimiausius metus
Katalonai nerimsta ir toliau įnirtingai siekia nepriklausomybės. Regionų parlamento rinkimus didele balsų dauguma laimėjo atsiskyrimo nuo Ispanijos siekiančios partijos. Šių atstovai jau pareiškė, kad jų tikslas pradėti Katalonijos valstybės sukūrimą per ateinančius kelis metus.
Pasaulis
Kruvinas susišaudymas Barselonoje: yra sužeistų (atnaujinta)
Turistinėje Barselonos La Ramblos gatvėje įvyko kruvinas incidentas – bent du žmonės sunkiai sužeisti, pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.
Pasaulis
Katalonijoje gimstamumui įtaką daro futbolas
Gimstamumui Ispanijoje tiesioginės įtakos turi sportinės pergalės. Kuo jų daugiau, tuo Katalonijoje daugiau naujagimių. Kūdikių skaičius žymiai išaugo po 2009-ųjų, kai Katalonijos klubas „Barcelona“ laimėjo net šešis trofėjus. Ir tai jau įrodytą moksliškai.
Aktualijos
L. Messi netausoja savęs
„Barcelona“ patyrė skaudų smūgį – komandos žvaigždė Lionelis Messi kojos traumą gydysis iki Kalėdų, o gal ir dar ilgiau. Komandos strategas Fernando Signorini kalbėdamas su žiniasklaida pareiškė, kad dėl tokios skaudžios netekties kaltas pats sportininkas.
Aktualijos
Kas taps geriausiu Europos futbolininku?
Baigiantis vasarai bus tituluotas geriausias futbolininkas Europoje. Šiuo metu į šį titulą yra trys pretendentai: argentinietis Lionelis Messi („Barcelona“), portugalas Cristiano Ronaldo („Real“) ir prancūzas Franckas Ribery („Bayern“). Visi trys sportininkai šiuose rinkimuose dalyvauja jau trečią kartą.
Aktualijos
Prie „Barcelonos“ vairo – naujas strategas
Katalonų futbolo klubas turi naują trenerį. Remiantis Ispanijos žiniasklaidos pranešimais, juo tapo Gerardo Martino. Kontrakto trukmė – treji metai.
Aktualijos
„Barceloną“ nokautavo bavarai
Futbolo aistruoliai antradienį stebėjo Miunchene vykstančias varžybas, kuriose susitiko ir savo likimą Čempionų lygoje sprendė vietos „Bayern“ su „Barcelona“. UEFA Čempionų lygos turnyro pusfinalio pirmajame mače vokiečiai nokautavo savo varžovus triuškinamu rezultatu 4:0. Tai didelis bavarų žingsnis varžybų finalo link.
Aktualijos
„Barcelona“ nubaudė teisėją
Pirmosiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Barcelona“ ir „Paris Saint-Germain“ ekipų klydęs vokietis Wolfgangas Starkas šiame sezone turnyro rungtynėms neteisėjaus, pranešė portalas fcbarcelona.lt.
Aktualijos
„Barcelonos“ viražai dėl naujo vartininko
FC „Barcelona“ norėtų įsigyti šiuo metu nuomos pagrindais „Atletico“ ekipoje žaidžiantį belgų kilmės vartininką Thibaut Courtoisą, pranešė „The Sun“. Jaunasis vartų sargas priklauso Londono „Chelsea“ klubui, kuris šį futbolininką 2011-ųjų metų vasarą įsigijo iš Belgijos „Genk“ komandos už 9 milijonus eurų, pranešė „Eurofootball“.
Aktualijos
„Barcelona“ triuškina varžovus
Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate buvo žaidžiamos trejos 11-o turo rungtynės. Maljorkoje susitiko vietos „Mallorca“ ir „Barcelona“. Pergalę rezultatu 4:2 iškovojo Tito Vilanovos auklėtiniai iš Katalonijos, pranešė portalas halftime.lt.
ŽYMA
ROBOTAI