šeštadienis, gruodžio 5 d.
Aktualijos
Teismas: lietuviai nuomininkus apgyvendino nežmoniškai
Būstą nuomojantys lietuviai Rytų Anglijoje nubausti tūkstantinėmis baudomis už tai, kad nuomininkų neaprūpino tinkamomis gyvenimo sąlygomis.
Lietuva
Policija gaudys mėgstančius greitį kelyje
Artėjant rugsėjui Lietuvos keliais važinėjantys vairuotojai turėtų atidžiai stebėti, ar neviršija leistino greičio. Lietuvos kelių tarnyba perspėjo, kad jau nuo kitos savaitės baus visus vairuotojus, kurie net ir nežymiai viršijo greitį.
Pasaulis
Ibiza užsimojo drausminti lėbaujančius turistus
Ibiza kasmet sulaukia mėgstančio pašėlti jaunimo kompanijų, kurios nevaržomi šėlsta saloje. Tiesa, panašu, kad šią vasarą besilinksminant teks prisiminti ir kai kuriuos draudimus. Šį sezoną saloje planuojama uždrausti viešose vietose vartoti bet kokius gėrimus. Netgi vandenį.
Pasaulis
Nevalyviems keturkojų šeimininkams – didelės baudos
Ispanai pakilo į kovą prieš netvarkingus šunų šeimininkus. Centrinėje šalies dalyje įsikūrusios Guadalajaros miesto valdžia nusprendė surinkti visų ten gyvenančių keturkojų DNR.
Aktualijos
Naujos baudos į mokyklą vaikus vežantiems tėvams
Londono pradinės mokyklos nuo šiol į mokyklą vaikus vežančius tėvus gali nubausti iki £100 bauda. Bauda bus skirta, jei vaikai iš automobilio bus paleidžiami tik stabtelėjus šalikėlėje, už mokyklos vartų.
Aktualijos
Remontuoti kelius privers ir savaitgaliais
Savaitgaliais remontuojamus kelius be darbininkų priežiūros paliekančios savivaldybės gali būti baudžiamos nemažomis piniginėmis baudomis.
Aktualijos
Numetei šiukšlę? Mokėsi dvigubai
Jungtinės Karalystės Vyriausybė planuoja įvesti naują tvarką dėl šiukšlinimo viešose vietose. Šiandieninės baudos už šiukšlinimą siekia 50-80 svarų, tačiau siūloma baudas už numestą kad ir vieną šiukšlę padidinti iki 100-150 svarų.
Lietuva
Už nemandagų elgesį traukiniuose – milijonas svarų baudos
Kelionės viešuoju transporto Anglijoje – itin didelė ir brangi kiekvieno gyvenimo dalis. Gera žinia – nuo šiol kelionės taps gerokai malonesnės, nes geležinkelio kompanijos gali susilaukti itin didelių baudų, jei jų personalas bus nemandagus su keleiviais, o traukiniai – apšnerkšti.
Lietuva
Gelbėtojai nori skaudžiai bausti nedrausmingus poilsiautojus
Geriate alkoholį ne kavinėje, traukiate cigaretės dūmą specialiai nepažymėtoje vietoje ir dūkstate su šuniu? Jeigu visa tai vyksta Lietuvos paplūdimyje prie Baltijos jūros, greičiausiai būsite nubaustas simboline 3 eurų bauda, nes tai daryti pliaže draudžiama.
Aktualijos
Geležinkelių kompanijai solidi bauda už traukinių vėlavimą
Per 2014-2015 metus, beveik pusė kelionių traukiniais Anglijoje ir Velse buvo atšauktos arba vėlavo. Dėl šios priežasties „Network Rail” kompanija gavo net £2 mln. Baudą, o geležinkelio komapnijos darbuotojai atsiprašė keleivių už sukeltus nepatogumus.
Lietuva
Nemokantys baudų negaus naujo vairuotojo pažymėjimo
Pirmadienį Vyriausybės pasitarime pritarta Vidaus reikalų ministerijos parengtoms teisės aktų pataisoms, kurios padės tramdyti pažeidėjus, nemokančius paskirtų baudų už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.
Gyvenimas
Kiek kainuoja išgelbėti gyvybę?
Daugiau nei 20000 baudos kvitų buvo išrašyta greitosios medicinos pagalbos gydytojams už tai, jog greičio matavimo kameros užfiksavo jų automobilį viršijant greitį. Kaip praneša nujienų portalas bbc.co.uk, tik 400 tokių baudos kvitų buvo išrašyti teisėtai.
Aktualijos
Per mokslo metus atostogaujančių vaikų tėvams - baudos
Naujausio tyrimo duomenimis, Jungtinėje Karalystėje tėvai už vaiko pramogas, išvykas ir keliones atostogų metu yra pasiryžę sumokėti dideles pinigų sumas, vidutiniškai siekiančias net 1500 svarų. Jų kišenes patuštinti gali ir naujos sankcijos tėvams už per mokslo metus išsivežtus vaikus.
Pramogos
Už vaikų futbolą gatvėse – baudos tėvams
Kieme ar gatvėse pamėgusių žaisti futbolą vaikų tėvams gresia baudos. Už vaikų laisvalaikį tėvai gali pakloti ir apie 100 svarų.
Pramogos
Už patyčias iš stambių žmonių - baudos
Šaipymasis iš stambių žmonių turėtų būti vertinamas taip pat griežtai, kaip ir rasizmas arba seksizmas, įsitikinę ekspertai Anglijoje. Jie teigė, kad už tokias patyčias turėtų bausti teismai.
ŽYMA
ROMA