trečiadienis, gegužės 27 d.
Gyvenimas
Penio didinimas – per daug pavojinga intervencija
Jei vyrui atrodo, kad jo penis per trumpas, gali jį pasididinti. Bet britų ekspertai ragina neskubėti. Jie įspėja, kad tokios intervencijos gali turėti sunkių komplikacijų.
Gyvenimas
4 blogiausios priežastys užsiimti seksu
Aistra, susijaudinimas ir fizinis potraukis žmogui – adekvati, bet ne vienintelė priežastis, dėl kurios moteris nusprendžia užsiimti seksu. Išvardysime keturis blogiausius pretekstus permiegoti su vyru.
Aktualijos
Buvęs mokyklos direktorius prarado licenziją mokyti dėl to, kad už mokyklos lėšas savo mokyklos ofise pasistatė sekso požemį
James Stewart,74,  buvo apkaltintas iššvaistęs daugiau nei 100 tūkst. Svarų sterlingų iš Sawtry kaimelio akademijos, Cambridgeshire, kol buvo jos direktorius.
Aktualijos
Seksas tris kartus per savaitę ir nuomos mokėti nereikės: kaip būsto savininkai naudojasi jaunimu?
Būstą nuomojantys jų šeimininkai nusitaikė į jaunas nuomininkes, iš kurių už galimybę gyventi jiems priklausančiuose butuose ir namuose prašo sekso.
Aktualijos
Pora, užsiiminėjusi seksu žmonių pilname parke: suimta 30-ties metų amžiaus moteris
Policijos pareigūnai taip pat prašo visų įvykio liudininkų su jais susisiekti ir duoti parodymus. Incidento vieta: Pingle Field, Bicester, Oxfordshire.
Pramogos
Neįtikėtina Liverpulio nimfomanės istorija: prieš tapdama mama miegodavo su šešiais vyrais per naktį
Laura Woodruff – 18 mėnesių amžiaus sulaukusio Henrio mama - parašė knygą apie savo intymias patirtis.
Aktualijos
Su dvylikamete seksu užsiiminėjęs britas: „aš nežinojau”
Dvidešimt aštuonerių metų amžiaus Carlas Hodgsonas nuteistas dviems su puse metų kalėjimo. Tokia bausmė jam buvo skirta už lytinius santykius su dvylikos metų mergaite, kuri pažinčių portale apsimetė, kad jai - devyniolika.
Gyvenimas
Apie pirmą kartą: 40 proc. moterų ir 25 proc. vyrų nekaltybę prarado netinkamu metu
Britanijoje buvo atliekama kiek neįprastas apklausa. Respondentams buvo užduodami klausimai apie jų lytinį gyvenimą. Tie, kurie į visus keturis anketos klausimus pateikė anonimiškus atsakymus, buvo laikomi „seksualiai kompetentingais“.
Temos
Nauji diagnozės atspalviai
Harvey Weinsteino priekabėms iškilus viešumon jis, kaip pranešama, reabilitacijos klinikoje ėmė gydytis priklausomybę nuo sekso. Tačiau ar tokia priklausomybė išties egzistuoja? Emily Bobrow išsiaiškino, jog vis daugiau medikų šią mintį laiko veikiau žalinga nei naudinga.
The Economist
Šiandienos jaunimas
Turtingose šalyse jauni žmonės elgiasi gražiau nei ankstesnių kartų ir mažiau vaikosi hedonizmo, tačiau jaučiasi vienišesni
ŽYMA
SEKSAS