pirmadienis, spalio 26 d.
Aktualijos
Islamistų užimtame mieste Pietų Filipinuose įstrigę apie 2 tūkst. žmonių
Šiandien Filipinų kariuomenės sraigtasparniai apšaudė islamistų kovotojus, kurie užėmė pietinį Maravio miestą. Čia įstrigę apie 2 tūkst. negalinčių ištrūkti žmonių. Savaitę trunkantys susirėmimai jau nusinešė dešimtis gyvybių.
Pramogos
Angelinos Jolie širdis – jau užimta?
Po garsiausių praėjusiais metais skyrybų Hollywood’e viena likusi aktorė Angelina Jolie pastebėta itin artimai bendraujanti su savo apsaugos darbuotoju.
Gyvenimas
Klausimai kuriuos verta aptarti prieš santuoką
Labai dažnai konsultacijų metu tenka girdėti apie problemas iškilusias santuokoje, todėl dalinuosi žiniomis kurios gali padėti kuriant šeimą. Ankstesniuose straipsniuose esu minėję apie astrologino poros suderinamumo svarbą, o šiame papasakosiu apie klausimus kuriuo vertėtų aptarti iki santuokos.
Pramogos
Nauja D.Bunkaus mylimoji - 18 metų jaunesnė
Verslininkas Danielius Bunkus – jau kuris laikas mėgaujasi naujosios mylimosios dėmesiu. Šį kartą – tai 18 metų už jį jaunesnė manekenė Viktorija Siegel.
Aktualijos
Nuteista teroristinį išpuolį organizavusi pora (atnaujinta)
Vyras ir žmona buvo pripažinti kaltais dėl teroristinio išpuolio planavimo Londone. Kaip teigė bbc.com, jų taikinyje buvo numatytas Londono metro arba „Westfieldo” prekybos centras.
Gyvenimas
Kai skiria daugybė kilometrų
Šiandien, kai žmonės yra pasaulio piliečiai, kai skalsesnio duonos kąsnio ieškoma toli nuo gimtinės, o dažnai ir nuo artimųjų, tikri santykiai įgyja visai kitokią vertę. Net ir didžiausioje tolybėje būdami, trokštame savo žmogaus, jo artumo, pokalbių su juo…
Pramogos
Aistras kurstantį „Laukinukės“ herojų suviliojo lietuvaitė
Ar pamenate Lietuvoje plačiai nuvilnijusią, legenda tapusią muilo operą „Laukinukė“? Pagrindinį Mario Arismendi vaidmenį žinomame meksikiečių seriale atlikęs iš Kubos kilęs aktorius Mario Cimarro (44 m.) sudaužė daugybės moterų širdis.
Gyvenimas
5 didžiausios klaidos, kurias moterys daro lovoje
Jeigu norite susirasti idealų vyrą, kuris būtų nepakartojamas ne tik jūsų gyvenime, bet ir lovoje, turite pati išmokti būti tobula meiluže... Kokia moteris yra trokštama vyrų? Kokias klaidas daro moteris sekso metu?
Pramogos
Ar verta svajoti apie turtingą vyrą?
Kodėl daugelį merginų ir moterų dabar tiesiog apsėdusi mintis susirasti sėkmingą vyrą, jau turintį tam tikrą statusą? Ir ar tai jų pačių svajonė, ar gal kieno nors primetama iš aplinkos?
Gyvenimas
Intymaus gyvenimo taisyklės
Šiandien kalbant apie seksą aptarinėjami patys įvairiausi dalykai: kompleksai, neįgyvendintos fantazijos, G taško paieškos ir įmantriausios technikos. Kalbama apie ką tik nori, tik – ne apie laimę.
Gyvenimas
Vienos nakties nuotykis
Sveikinu! Pagaliau ir Tau TAI pavyko – eini namo su nauja pažįstama. Ji nori to paties kaip ir Tu... Tačiau vietoj neįtikėtino džiaugsmo Tave vis užplūsta keistas nerimas ir pavojaus nuojauta.
ŽYMA
SUSIRĖMIMAI