ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Pramogos
Atlikėja Mia papasakojo apie nesėkme pasibaigusią santuoką: vyro išlaikymas kainavo 100 tūkst. eurų
Šiandien atlikėjos Mios gyvenime pokyčių netrūksta. Pasikeitė ne tik jos gyvenimo filosofija, išvaizda, tačiau ir asmeninis gyvenimas. 2015-ųjų birželio 3-ąją ištekėjusi už verslininko Nerijaus Antanavičiaus net nenutuokė, kokia gyvenimo drama jos laukia.
Pramogos
Teismas ėmėsi Zuokų skyrybų: atvykęs A. Zuokas nenuslėpė liūdesio
Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas ėmėsi nagrinėti Agnės Zuokienės prašymą išskirti ją su vyru, buvusiu Vilniaus meru Artūru Zuoku. Pastarasis su advokate atvyko į teismą, tačiau A. Zuokienė, pati inicijavusi skyrybas, teisme nepasirodė.
Pramogos
Išsiskyrė G. Martirosian ir M. Stasiulis
Jau kurį laiką sklandžiusios kalbos apie pramogų pasaulio poros Gabrielės Martirosian ir Mindaugo Stasiulio skyrybas pasitvirtino, praneša portalas 15min.lt.
Pramogos
R. Alijevas teisiamas dėl neteisėto prisijungimo prie buvusios žmonos paskyrų
Krepšininkas Rolandas Alijevas teisiamas dėl neteisėto prisijungimo prie buvusios žmonos socialinio tinklo ir elektroninio pašto paskyrų.
Pramogos
A. Zuokienė atskleidė skyrybų su A. Zuoku priežastis
Dar visai neseniai sklandę gandai apie Agnės ir Artūro Zuokų skyrybas buvo patvirtinti – oficialiai pradėtas skyrybų procesas.
Pramogos
I. Stonkuvienė prakalbo apie skyrybas: buvo etapas, kai užsukdavau pas mamytę išsiverkti
Prieš kelias savaites aktorius Mantas Stonkus viešai prakalbo apie subyrėjusią santuoką. Visgi Indrė Stonkuvienė tuomet atsitvėrė tylos siena – apie šeimos krizę nekalbėjo nei su žurnalistais, nei su sekėjais socialiniuose tinkluose.
Pramogos
A. Valentaitė sureagavo į kalbas apie jos ir milijonieriaus G. Manchesterio skyrybas
Asta Valentaitė visada vengė kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, ne išimtis ir santykiai su britų milijonieriumi Glenu Manchesteriu. Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklinda kalbos apie poros skyrybas, tačiau žinoma moteris jas neigia.
Pramogos
M. Stonkus patvirtino kalbas apie santuokos krizę: čia yra mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime
Viešumoje vis netyla kalbos apie Manto Stonkaus ir Indrės Stonkuvienės santuokos krizę. Žinomas vyras šiuos gandus patvirtino.
Pramogos
Skiriasi I. ir J. Morkūnai: teismui pateiktas skyrybų prašymas
Vis netylančios kalbos apie žinomos poros santykių krizę pasitvirtino. Teismui Indrė Morkūnienė pateikė skyrybų prašymą.
Pramogos
Netylant kalboms apie skyrybas su K. Krysko S. Skambinas davė atsaką
Netylant kalboms apie S. Skambino ir K. Krysko šeimos krizę, pora nelinkusi atvirauti. Žurnalui „Žmonės“ S. Skambinas teigė, kad kalbos nėra tiesa ir tai tik gandai.
Pramogos
Mažiau nei 3 mėnesius K. Kardashian vyru buvęs K. Humphriesas tokiu būdu išgarsėti nenorėjo
Vos 72 dienas trukusi Kim Kardashian ir buvusio NBA žaidėjo Kriso Humphrieso santuoka pastarajam sukėlė daug skausmo. „The Player’s Tribune“ buvęs sportininkas pasakojo ne tik apie profesionalaus krepšininko karjeros nutraukimą, bet ir tai, kaip ši trumpa, daug neigiamo dėmesio sulaukusi ir kontroversiškai vertinama santuoka pakeitė jo gyvenimą.
Pramogos
Selui prisipažinus apie nusikaltimus prieš buvusią mylimąją, ši jo pasigailėjo
Nors prieš kelerius metus atlikėjai Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova padėjo tašką ilgus metus puoselėtuose judviejų santykiuose, atsisveikinti be nuoskaudų pavyksta ne visada. Šįkart paaiškėjo, kad E. Dragūnas iš tiesų buvo prisijungęs prie buvusios mylimosios „Facebook“ paskyros ir net atsakinėjo į žinutes jos vardu. Tačiau net ir pasibaigus pareigūnų tyrimui ir paaiškėjus tiesai, Eleonora nusprendė toliau nekovoti ir atleido E. Dragūnui.
Pramogos
Kaltinimus pažėręs A. Šedžius pravirkdė buvusią mylimąją
Verslininko A. Šedžiaus ir dainininkės M. Šedžiuvienės santykių drama drebina žiniasklaidą – vasario 26-ąją teisme turėjo būti dar kartą atversta jų skyrybų byla. Tiesa, nei ieškovė, nei atsakovas teisme nepasirodė. Įskaudinti sutuoktiniai iki šiol nevengia viešai vienas kito kaltinti. Pastarieji A. Šedžiaus pasisakymai privertė Moniką ašaroti.
Pramogos
Apie santykus su jaunesnėmis moterimis prakalbęs A. Šedžius: ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio?
Jau kurį laiką netyla kalbos, kad skyrybas su žmona Monika išgyvenantis Andrius Šedžius jau turi naują mylimąją. Tai ką tuomet reiškia Monikos grįžimas į Šiaulius? Sklinda gandai, kad ji jau kuris laikas ten gyvena. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė komanda nuvyko pas Andrių į svečius apie visa tai pasikalbėti. Interviu su Andriumi, kuriame – atvirumas, intriga ir karti tiesa
Pramogos
Goda Alijeva: buvusio vyro alimentų užtenka vos keliems kartams prekybos centre apsilankyti
Šią pirmadienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys kalbės, kodėl net ir ištekėjus būtina turėti darbą bei būti nepriklausomoms nuo savo vyrų. Garsi dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė sakys žinanti, ką reiškia gyvenimas, kai šeimoje trūksta pinigų, ir teigs, kad finansinė nepriklausomybė nuo vyro – būtina.
Pramogos
M. Šedžiuvienė pakomentavo vyro kalbas apie neva siųstą paslaptingą žinutę
Pirmadienio „KK2“ laidoje šiaulietis milijonierius Andrius Šedžius sakė, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, jog jis iš namų išvarė savo žmoną atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius teigė, kad prieš savaitę gavo paslaptingą žinutę iš žmonos, jog ši nori grįžti į jųdviejų namus...
Pramogos
Andrius Šedžius prakalbo apie paslaptingą žmonos žinutę
Pirmadienio KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., – išskirtinis šiauliečio milijonieriaus Andriaus Šedžiaus interviu. Vyras laidoje sakys, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, neva jis iš namų išvarė savo žmoną ir atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius atskleis, kad prieš savaitę yra gavęs paslaptingą žinutę iš žmonos, kad ši nori grįžti į judviejų namus...
Pramogos
A. Šedžius pažėrė naujų kaltinimų žmonai Monikai: ji nuo manęs buvo priklausoma 100 proc.!
„Ji tiesiog pasakė „Aš tavęs nebemyliu, turiu kitą“, susikrovė daiktus ir išvažiavo“, – šį antradienio vakarą, 20 val., populiariojoje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs verslininkas Andrius Šedžius, prabilęs apie skyrybas.
IQ Tema
Nevaikiški išbandymai
Augantys globos namuose, apleisti emigravusių ar besiskiriančių tėvų – visus šiuos vaikus vienija vienišumo jausmas. O kartais – pyktis.
The Economist
Mišrių šeimų skyrybos: gyveno trumpai ir nelaimingai
Augant tarptautinių ir prie vietos neprisirišusių šeimų skaičiui, išsiskirti gali būti keblu, o kartais – košmaras
ŽYMA
Skyrybos