antradienis, spalio 20 d.
Pramogos
Pietryčių Anglijoje nutekėjus cheminių medžiagų blogai pasijuto apie 60 žmonių
Anglijos pietrytinėje Kento grafystėje mažiausiai 57 žmonės trečiadienį kreipėsi į medikus po numanomo cheminių medžiagų nuotėkio, pranešė Didžiosios Britanijos žiniasklaida.
Pramogos
Drėgnos servetėlės – viena pagrindinių aplinkos taršos priežasčių, apie kurią niekas nesusimąsto
Ar žinojote, kad Jungtinės Karalystės gyventojai kasmet sunaudoja po 11 mlrd. drėgnų servetėlių? Nors jos padeda jums namuose ir atliekant kasdienius darbus, tačiau aplinkai jos nė kiek ne draugiškos. Su aplinkos tarša, gamtos išsaugojimu ir klimato kaita kovojančios kampanijos skatina šalies valdžia imtis veiksmų šiai aplinkosaugos katastrofais suvaldyti.
Pasaulis
Nugaišusio banginio pilve rado 40 kg plastiko
Filipinuose, Mabini pakrantėje, buvo rastas tikrojo snapuočio rūšies banginis, kurio pilve aptikta 40 kilogramų plastiko. Iš gyvūno pilvo biologas Darrellas Blatchley ištraukė 16 plastikinių maišų ryžiams ir pirkinių maišų, kurie naudojami vietinėse parduotuvėse.
The Economist
Statybos ir klimato kaita
Nemaloni tiesa apie klimato kaitą
Vyriausybės siekia, kad gausiai anglies junginiais teršianti statyba ir pastatų eksploatacija taptų ekologiškesnė, bet joms prastai sekasi
Verslas
Misija: nepaskęsti plastike
Plastikas neatsiejamas nuo daugumos europiečių apsipirkimo įpročių. Kol kas sunkiai išvengiamas dėl maisto produktų sanitarijos reikalavimų, vis dėlto dažnai jis atsiduria gamtoje, darkydamas kraštovaizdį ir tapdamas gyvūnų žūčių priežastimi. ES kelia sau misiją keisti niūrias augančio plastiko suvartojimo tendencijas. Jau artėjantį rudenį lemtingą žodį tars Europos Parlamentas.
Verslas
Griežtina reikalavimus naujų automobilių išmetamųjų teršalų kiekiui nustatyti
Nuo rugsėjo 1 d. Europos Sąjungoje įsigaliojo privalomi nauji ir patobulinti reikalavimai naujų automobilių išmetamųjų teršalų kiekiui nustatyti.
Aktualijos
„Breaking Bad“ fanas prisižaidė - jį pričiupo FTB
Liverpulio gyventojas pripažintas kaltu už cheminio ginklo, galinčio nužudyti mažiasiai1400 žmonių, užsisakymą internetu. Nusikaltimą jis padarė ne iš piktų kėslų, o prisižiūrėję serialo apie chemijos mokytoją, dykumoje treileryje sėkmingai gaminusį ir pardavinėjusį metamfetaminą.
ŽYMA
TARŠA