penktadienis, rugsėjo 25 d.
Pasaulis
Pamatykite: Senatorius Fraseris Anningas, dėl išpuolio Christchurch kaltinęs pačius musulmonus, prieš kameras sumušė kiaušiniais jį apmėčiusį jaunuolį
Australų politikas Fraseris Anningas, gausiai kritikuotas dėl savo komentarų vakar Naujojoje Zelandijoje įvykusio susišaudymo tema, kelis kartus trenkė į jį kiaušinį paleidusiam jaunuoliui. Po to jį nuo vaiko atplėšė šalia stovėję žmonės.
Lietuva
Barbariškas džihadistų žiaurumas: asilus verčia savižudžiais sprogdintojais
Šios šokiruojančios nuotraukos internete paplito jomis pasidalinus Islamo Studijų ir radikalizacijos sričių dėstytojui Martin Zabel. Jis teigė jas gavęs iš Libijos Ansar al-Sharia grupuotės ekstremistinę propagandą skelbiančių šaltinių, konkrečiai - vasario mėnesį publikuoto leidinio "Dust Battles". Ansar al-Sharia grupuotė - savotiškas al-Qaeda padalinys.
Aktualijos
IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas, tačiau paruošė siurprizą - radote keturias, o jų yra penkios
IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas. A4 formato laiškuose įtaisyti sprogstamieji įtaisai London City oro uoste, Waterloo stotyje, Heathrow oro uoste ir Glasgow universitete buvo aptikti prieš daugiau nei savaitę.
Pasaulis
Džihadistų palikimas – 1500 įkalintų, teroristine veikla kaltinamų vaikų
Žmogaus teisių gynimo organizacija „Human Rights Watch“ (HRW) naujausioje ataskaitoje skelbia, kad Irake ir kurdų kontroliuojamose regionuose laikoma per 1500 vaikų, siejamų su teroristine organizacija „Islamo valstybė“ (IS).
Aktualijos
Sugrįžti į Britaniją norinčios „ISIS nuotakos“ vyras: gyvenimas atsiradus „Islamo valstybei“ tapo apgailėtinas
Shamimos Begum vyras „Sky News“ teigė, jog prisijungę prie „Islamo valstybės“ jie abu padarė klaidą.
Aktualijos
Modelis nužudė savo konkurentą
Didžiojoje Britanijoje vienas modelis penktadienį buvo nuteistas kalėti mažiausiai 25 metus už sėkmingesnio konkurento nužudymą per ginčą dėl merginos.
Pramogos
D. Hasselhoffas vedė gerokai jaunesnį modelį
66-erių metų legendinis „Gelbėtojų“ aktorius Davidas Hasselhoffas Italijoje susituokė su modeliu Hayley Roberts. Skelbiama, kad garsi pora susituokė privačios ceremonijos metu, rašo eonline.com.
Pramogos
5-metė tapo tikra sensacija
Socialiniais tinklais šiais laikais informacija plinta labai greitai. Neretai dalykai, kuriuos matė milijonai žmonių, tampa tikromis sensacijomis. Taip nutiko ir Jarei, penkerių metų mergaitei iš Nigerijos.
Pramogos
Anapilin iškeliavo „Mis Didžioji Britanija“
Trečiadienio vakare savo namuose netoli Niukaslo (Anglijoje) buvo rasta negyva 32-ejų metų realybės šou „Meilės sala“ (Love Island) žvaigždė Sophie Gradon, pranešė „The Sun“.
Pramogos
Paskelbta, kas šiemet tapo seksualiausia pasaulio moterimi
JAV populiarus žurnalas „Maxim“ nuo 2000-ųjų kasmet renka seksualiausią metų vyrą ir moterį. Ne išimtis ir 2018-ieji. Šiemet seksualiausia metų moterimi tapo modelis Kate Upton. Ji atsidūrė ilgo sąrašo, kuriame net 100 garsiausių, gražiausių, daugiausia įtakos šiais metais turėjusių, stipriausių ir populiariausių moterų viršuje.
Pramogos
Moters panašumas į M. Markle sukėlė diskusijų audrą
Vos tik pasklido žinia, kad Meghan Markle susitikinėja su princu Harry, internete kaip žaibas greitai ėmė plisti moters antrininkių fotografijos. Nors į buvusios aktorės vietą pretendavo daugelis merginų, ši modeliu dirbanti amerikietė, kaip teigia internautai, yra panašiausia į Sasekso kunigaikštienę.
Pramogos
Tobulos figūros modelis atskleidė savo mitybos rėžimą
Viena gražiausių pramogų pasaulio moterų, modelis Simona Starkutė – charizmatiška ir veikli moteris, nešvaistanti laiko veltui. Kaip pavyksta suspėti darbuotis filmavimuose, mados renginiuose, plėtoti savo prekinį ženklą, o dar ir išlaikyti nepriekaištingą figūrą, aktyvi moteris pasakoja TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.
Aktualijos
Ukrainos parlamentas pritarė Nadijos Savčenko areštui
Ukrainos Aukščiausioji Rada ketvirtadienį atėmė jokiai frakcijai nepriklausančios deputatės Nadijos Savčenko teisinę neliečiamybę ir pritarė šalies generalinio prokuroro Jurijaus Lucenkos prašymui patraukti ją baudžiamojon atsakomybėn.
Pramogos
Modelis atskleidė, kodėl buvo praradusi norą gyventi
„Skambindavau mamai naktimis ir sakydavau, kaip nenoriu gyventi, kaip noriu kuo greičiau nutraukti šias kančias, nes tiesiog nežinau, kaip išeiti iš šios būsenos, kuri mane kankina... Ir tik dabar galiu pabandyti įsivaizduoti, kokią kančią aš jai sukėliau, todėl labai jos atsiprašau...“ – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo tinklaraštininkė, „Mis Lietuva 2013” pirmoji vicemis Simona Burbaitė.
Pramogos
„Mis Lietuva 2008“ nugalėtoja atskleidė raudono kilimo užkulisius
Jauna, žavi ir labai veikli moteris – taip galima apibūdinti „Mis Lietuva 2008“ nugalėtoją Gabrielę Martirosianaitę. Jauna moteris dirba modeliu, yra televizijos ir radijo laidų, renginių vedėja, taip pat sėkmingai valdo net du verslus.
Pramogos
Simona Burbaitė atvirai papasakojo, ką reiškia būti modeliu
Modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė įsitikinusi, kad grožio kultas šiuolaikinėje visuomenėje yra vienareikšmiškai per didelis. Visą tai mergina patyrė savo kailiu. „Paradoksalu, kad skaičiai ant svarstyklių mažėjo, o aš kaip nebuvau laiminga, taip nebuvau”, – laidoje „Kitu kampu” prisipažino ji.
Pramogos
Vieną koją praradusi manekenė sužinojo, kad teks amputuoti ir antrąją
Modeliu dirbanti jauna mergina dalį kojos prarado po to, kai dėl tampono ją ištiko toksinio šoko sindromas (TSS). Dabar Lauren Wasser atskleidė, kad ruošiasi ir antros kojos amputacijai.
Aktualijos
Išpuolis Niujorke: vyro vairuojamas pikapas pražudė 8 žmones
Niujorką antradienį sukrėtė teroro aktas – iš Uzbekijos kilęs Saifula Sajipovas išnuomotu pikapu užvažiavęs ant šaligatvio ir dviračių tako užmušė aštuonis žmones, vėliau trenkėsi į mokyklinį autobusą.
Pasaulis
Paauglė po 12 valandų darbo numirė ant scenos
Vlada Dzyuba buvo vos 14-os metų, ji gyveno Rusijoje, tačiau su modeliu agentūra buvo išvykusi pusei metų į Kiniją, kur dirbo modelio darbą. Namo, į gimtinę mergaitė daugiau nebegrįžo.
ŽYMA
TERORIZMAS