ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Padėtis Londono NT rinkoje – kaip prieš krizę
Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad būsto kainos Londone pastaruoju metu pasiekė tokį pat lygį, kaip ir prieš finansinę krizę praėjusį dešimtmetį. Tuo tarpu kitose šalies dalyse – atvirkštinė situacija.
Aktualijos
Nesirūpinimas turtu Lietuvoje gali brangiai kainuoti
Asmenys laikinai išvykę iš Lietuvos gyventi ir dirbti kitoje šalyje susiduria su nemažai teisinių iššūkių, kadangi paliktas turtas, įsipareigojimai, pasirašytos sutartys gyvenant Lietuvoje reikalauja nuolatinės priežiūros. Asmenys būdami savininkais ar sandorio šalimis nepaisant to, kad jie Lietuvoje negyvena, net ir registravę Gyventojų registro tarnyboje išvykimą iš Lietuvos, susiduria su klausimas, kaip man būnant, toli, ne Lietuvoje sužinoti ką ir kada turiu padaryti, kad vėliau šis neveikimas netaptų didesne problema kainuojančia laiką atvykti asmeniškai ir papildomas išlaidas, o kartais net teisminius procesus.
Aktualijos
Ką daryti, jei jūs daugiau negalite apmokėti būsto paskolos?
Būsto paskola dažnai sudaro didžiąją dalį šeimos pajamų, o jos mokėjimo kas mėnesį įsipareigojimai užsitęsia daugeliui metų. Ką daryti, jeigu nutiko taip, kad jūs nebegalėti apmokėti savo būsto paskolos? Ar galima kreiptis pagalbos į valstybę? Į ką reikia kreiptis pirmiausia? Kaip nemokėjimas paveiks jūsų tolimesnį finansinį gyvenimą? Apie viską iš eilės.
Aktualijos
Finansų ministerija: visuotinis turto deklaravimas nėra reikalingas
Du Seimo socialdemokratai Andrius Palionis ir Artūras Skardžius siūlo, kad nuo kitų metų savo turtą turėtų deklaruoti visi Lietuvos gyventojai. Finansų ministerijos atstovai mano, kad toks reikalavimas – perteklinis.
Aktualijos
Pučiasi nekilnojamojo turto burbulas
Nekilnojamojo turto rinka keliuose stambiuose pasaulio miestuose kaista, o kai kuriuose miestuose gali susiformuoti burbulas, perspėja Šveicarijos bankas UBS.
Aktualijos
Imigrantai džiaugiasi – dėl „Brexit” krenta būsto kainos
Nekilnojamojo turto ekspertų teigimu, „Brexit” jau sudavė smūgį Jungtinės Karalystės (JK) būsto rinkai. Maždaug trečdalis parduodamų būstų savininkų buvo priversti gerokai sumažinti prašomą kainą. Didžiausias kainų kritimas pastebėtas Londono priemiesčiuose.
Aktualijos
Pigiausias JK namas parduodamas vos už vieną monetą
Anglijos Šiaurėje parduodamas mūrinis dviejų aukštų terasinis namas su 3 miegamaisiais, pradinė jo kaina – vienženklis skaičius.
Aktualijos
Nekilnojamojo turto įsigijimas – žingsnis po žingsnio. Kas yra „Leasehold“?
Praėjusiame straipsnyje aš pasakojau apie nuosavybės valdos formą – „Freehold“. Kitas paplitęs gyvenamojo nekilnojamojo turto valdos būdas, su kuriuo pirkimo metu jūs galite susidurti, vadinamas „Leasehold“.
Aktualijos
Būstas Londone: nuolaida kas trečiam parduodamam
Nekilnojamo turto (NT) ekspertų duomenimis, šiuo metu Londone kas trečia nuosavybė parduodama su nuolaida, kuri vidutiniškai siekia 60 tūkst. svarų sterlingų. Galbūt dabar neblogas metas pagalvoti apie būsto įsigyjimą? NT brokeriai mano, kad tikrai taip.
Aktualijos
Namų kainos Londone šoko į rekordines aukštumas
Vidutinė būsto kaina Londone pasiekė rekordines aukštumas. Šiuo metu už namus pirkėjui tenka kišenes patuštinti 650 tūkst. svarų sterlingų. Kainos kyla dėl to, kad auga namų užmiestyje paklausa.
Aktualijos
Žingsnis po žingsnio jūsų nekilnojamojo turto link
Nekilnojamojo turto įsigijimo procesas Didžiojoje Britanijoje stipriai skiriasi nuo to, prie ko mes esame pratę gimtinėje. Pirkimo įforminimas gali trukti apie tris mėnesius. Per šį laiką ir pardavėjas, ir pirkėjas gali pakeisti savo nuomonę dėl kainos arba pirkinio, o kitos pusės sandėrio įforminimui išleistus pinigus niekas negrąžins. Dažnai nekilnojamojo turto pirkimą Didžiojoje Britanijoje lydi stresas, laiko ir pinigų sąnaudos, kurios ne visada lemia norimą rezultatą.
Verslas
Per 13 metų lietuviai praturtėjo 5,5 karto
Per pastaruosius 20 metų didžiausią grąžą davė investicijos į nekilnojamąjį turtą ir jo nuomą – vidutiniškai 14,8 proc.
Aktualijos
„Travis Perkins“ ketina atleisti 600 darbuotojų
Viena didžiausių statybos bei buitinės apyvokos reikmenimis prekiaujančių bendrovių „Travis Perkins“ ketina atleisti 600 darbuotojų ir uždaryti per 30 parduotuvių filialų.
Aktualijos
Žmonės renkasi būsto nuomą
Nedidelė pasiūla ir augančios kainos nekilnojamojo turto rinkoje reiškia, jog pirmą kartą nuo 1930 metų daugiau žmonių nori nuomotis būstą, negu jį pirkti.
Aktualijos
4 iš 10 namų yra netinkami gyventi
4 iš 10 Jungtinėje Karalystėje esančių namų neatitina gyvenamąjam plotui keliamų reikalavimų.
Aktualijos
Įperkamas būstas – Londono priemiestyje
Vis daugiau buvusių Londono gyventojų Anglijos sostinę iškeičia į prieinamus nuosavus namus, žalesnį sodą, geras mokyklas ir gaivų orą. Atokesni Londono priemiesčiai tarsi magnetas traukia jaunas šeimas. Jos susigundo aukštesne gyvenimo kokybe ir gerokai pigesniais būstais.
Aktualijos
Pietryčių Anglijoje žmonės namus perka vėliausiai
Žmonės, kurie šalies pietryčiuose nuosavą būstą įsigyja pirmą kartą, turi laukti 7 metais ilgiau negu žmonės, gyvenantys kitose Jungtinės Karalystės dalyse.
Aktualijos
Mažės nekilnojamo turto kainos
Nežinomybė, prasidėjusi po Jungtinės Karalystės sprendimo pasitraukti iš Europos Sąjungos, įtakojo ir nekilnojamo turto kainas. Pasak ekspertų, kitais metais jos sumažės.
Aktualijos
Krito nuomos kainos Londone
Metinė būsto Londone nuomos kaina nukrito pirmą kartą nuo 2010 metų.
Pramogos
Traukiasi JK statybų rinka
Jungtinėje Karalystėje (JK) pastebėtas nerimą keliantis statybų rinkos traukimasis. Ekspertų teigimu, po to, kai šalies piliečiai nubalsavo palikti Europos Sąjungą (ES), statybų rinką traukėsi sparčiausiai nuo 2009-ųjų, kuomet šalyje vyravo finansinė krizė.
ŽYMA
TURTAS