ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Anglijoje
Lietuvių verslininkus JK kviečia dalyvauti tyrime
Sveiki, esu socialinių mokslų magistrantas, šiuo metu persikraustęs į Londoną rašyti magistrinį darbą bei atlikti tyrimą apie lietuvius verslininkus Anglijos regionuose.
Aktualijos
Nuotraukose užfiksuota, kaip Glasgow iš 11-to aukšto išmesta moteris prieš krisdama buvo laikoma už plaukų
Liudininkas, stebėjęs situaciją ir nusprendęs įvykį fotografuoti užfiksavo, kaip krisdama iš daugiau nei 30-ties metrų aukščio trisdešimties metų amžiaus Alem Shimeni buvo laikoma už plaukų. Moteris desperatiškai bandė pirštais pagauti palangę. Iš Eritrėjos kilusi A. Shimeni mirė iškart.
Aktualijos
Pasikorusi rasta trylikametė mergaitė galimai buvo išnaudojama patėvio
Pasikorusios rastos trylikos metų mergaitės Amber Peat žūties tyrime nauji posūkiai: mergaitė 01:30 ryto savo patėvio buvo pažadinta plauti grindų.
Aktualijos
STT: beveik penktadalis savivaldybių darbuotojų – giminės
Beveik penktadalis Lietuvos savivaldybių darbuotojų yra giminės, ketvirtadienį paskelbė analizę atlikusi Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
Aktualijos
Seimo nariai kritikuoja NSGK tyrimo išvadas
Seimas antradienį svarsto Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) tyrimo išvadas apie verslo grupių išvadas politikams ir sprendimų priėmėjams.
Aktualijos
Tyrimas dėl neleistinos įtakos gali įklampinti ne tik „MG Baltic“, bet ir dar 5-6 interesų grupes
Tyrime dėl neleistinos įtakos politiniams procesams valstybėje figūruoja penkios–šešios grupės, sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vadovas Vytautas Bakas.
Aktualijos
Seimas įpareigojo ištirti A. Brazausko, G. Kirkilo ir A. Kubiliaus vyriausybių finansinę veiklą
Seimas įpareigojo Biudžeto ir finansų komitetą (BFK) ištirti, kaip ankstesnės vyriausybės tvarkė šalies finansus nuo 2005 metų.
Aktualijos
Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl M. Majausko apšmeižimo, I. Makaraitytė jį lygina su K. Pūku
Prokuratūra pirmadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Seimo nario Mykolo Majausko apšmeižimo, kai jis buvo viešai apkaltintas nederamu seksualiniu elgesiu.
Pramogos
Princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį (hercogienės Kate nuotraukos)
Pirmadienį Kembridžo hercogas princas Williamas ir hercogienė Catherine viešai pasidalino džiaugsmu, kad jų mažoji dukrelė princesė Charlotte pradėjo lankyti darželį.
Pasaulis
Brazilijoje vaikų darželio sargas gyvus sudegino šešis mažamečius
Brazilijos pietryčiuose ketvirtadienį vaikų darželio sargas nužudė šešis mažamečius ir jų auklėtoją, apliejęs juos akoholiu ir padegęs, o šis protu nesuvokiamas nusikaltimas sukrėtė visą šalį.
Aktualijos
Dėl Seimo nario Artūro Skardžiaus veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas
Iš pradžių sulaukęs žiniasklaidos dėmesio, dabar Seimo narys socialdemokratas Artūras Skardžius pateko į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratį.
Verslas
Dyzelgeitas neaplenkė ir „Audi“ – vokiečių prokurorai plečia tyrimą
Jau keletą metų nenurimstantis oro taršos duomenų klastojimo skandalas, gavęs „dyzelgeito“ pavadinimą, įtraukia vis daugiau automobilių modelių ir gamintojų. Šįkart įkliuvo skandalą pradėjusiai „Volkswagen“ priklausantis vokiečių gamintojas „Audi“.
Aktualijos
Tolerancijos galima išmokti
Išsamus jaunimo, senjorų ir emigrantų nuomonės tyrimas atskleidė, kurios žmonių grupės yra nepakančiausios ir kaip keičiasi jų požiūris.
Lietuva
Prokurorų tyrimo darželyje detalės varo siaubą tėvams
Prieš kelias savaites Kauno vaikų darželyje „Bitutė“ kilęs skandalas įgauna pagreitį. Darželyje buvo atliktos kratos, pareigūnai lankėsi ir apžiūrėjo ir kai kurių darželį lankačių tėvų namuose. Teigiama, kad kratų metu pedagogų rankinėse rasta benzodiazepinų grupei priskiriamų vaistų.
Lietuva
Skandalas vaikų darželyje: vaiką ramino psichotropiniais vaistais?
Lietuvoje dar neregėtas skandalas. Mažamečio berniuko mama įtaria, kad Kauno vaikų darželyje „Bitutė“ jos sūnui buvo sugirdyta stiprių psichotropinių vaistų.
Pramogos
Lietuvė mama: „Bijau sulaukti skambučio iš mokyklos, kad dukros nebėra”
Į „Tiesos” redakciją kreipėsi skaitytoja, kuri teigė atsidūrusi beviltiškoje padėtyje. Moteris taip nerimauja dėl savo dukrytės saugumo, kad ją net bijo išleisti į specialią mokymo įstaigą.
Pramogos
Britų pareigūnai iš lietuvės paėmė vaiką
Ryte į vaikų darželį savo sūnų nuvedusi lietuvė vakare jo atsiimti negalėjo – mažamečio motinai neatidavė personalas bei policijos pareigūunai.
Aktualijos
Tėvai Londone panikuoja dėl vietos darželiuose
Pasirodo, siekiant patekti į geriausius sostinės darželiuis, kai kurie tėvai savo vaiką užrašo tik sužinojus, kad laukia šeimos pagausėjimo. Norintys savo vaikus leisti į geriausias vietas, tėvai patiria daug streso bei spaudimo, - pranešė portalas standard.co.uk.
Lietuva
Vilniuje gyvenantys tėvai ir vėl apgauti
Šio trečiadienio 8 valandos ryto Vilniuje gyvenantys tėvai laukė su ypatinga viltimi. Darželinukus auginantiems tėvams buvo pažadėta, kad registracijos į darželius sistema bus atnaujinta ir jie galės pateikti prašymus, kad jų vaikai galėtų lankyti vieną ar kitą norimą ikimokyklinio ugdymo įstaigą.
ŽYMA
TYRIMAS