sekmadienis, vasario 28 d.
Lietuva
L. Linkevičius susitiko su Kanados užsienio reikalų ministre
Liepos 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Kanados užsienio reikalų ministre Chrystia Freeland. Ministrai aptarė stiprėjančius dvišalius Lietuvos ir Kanados santykius, augantį šalių ekonominį bendradarbiavimą.
Lietuva
L. Linkevičius lankysis Kanadoje
Liepos 1-3 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus Toronte, Kanadoje vyksiančioje tarptautinėje Ukrainos reformų konferencijoje.
Lietuva
URM vyks Vasario 16-osios akto signataro, diplomato Petro Klimo šeimos archyvo perdavimas
Birželio 11 dieną 13 val. Užsienio reikalų ministerijoje vyks Vasario 16-osios akto signataro, užsienio reikalų viceministro ir diplomato Petro Klimo (1891-1969) ir jo šeimos dokumentų ir nuotraukų archyvo perdavimas Lietuvos centriniam valstybės archyvui.
Lietuva
Ministras Linas Linkevičius atidarė JAV senatoriaus Johno McCaino vardo salę
Gegužės 30 dieną ministras Linas Linkevičius atidarė JAV senatoriaus Johno McCaino atminimui skirtą salę Užsienio reikalų ministerijoje.
Lietuva
Lietuva pristatyta Maskvoje surengtoje Europos dienos šventėje
Gegužės 27 dieną Europos Sąjungos valstybių ambasadų ir Europos Komisijos atstovybės Rusijoje surengtame Europos dienos minėjime Maskvoje renginio dalyviai galėjo susipažinti su Lietuvos kultūra ir tradicijomis.
Lietuva
L. Linkevičius: ES kaimynystės politika turi išlikti svarbiausiu prioritetu
Gegužės 28 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Europos Komisijos (EK) Tarptautinio bendradarbiavimo ir vystymosi generalinio direktorato generaliniu direktoriumi Stefano Manservisi.
Pasaulis
L. Linkevičius: Europos Tarybos krizę sukėlė Rusijos vykdomi tarptautinės teisės pažeidimai
Gegužės 16-17 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Tarybos (ET) Ministrų Komiteto sesijoje, kurioje pagrindinis dėmesys buvo skirtas Europos Tarybą ištikusiai politinei krizei, kurią sukėlė Rusijos įvykdyta Krymo aneksija.
Lietuva
L. Linkevičius: turime pradėti kalbėti apie vieną ar dvi atskiras Seimo rinkimų apygardas užsienio lietuviams
Gegužės 12 dieną vykusiuose Lietuvos prezidento rinkimuose, referendume dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo ir referendume dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo jau balsavo 42,5 tūkst. užsienyje balsuoti užsiregistravusių Lietuvos piliečių.
Pasaulio lietuviai
Scrantono universitete JAV pristatyta Lietuvos istorija, kultūra ir ekonomika
Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Amerikos Valstijose Rolandas Kriščiūnas balandžio 30 dieną lankėsi Scrantono universitete Pensilvanijos valstijoje, kuriame buvo surengtas renginių ciklas, skirtas Lietuvos istorijos, kultūros ir ekonomikos pristatymui.
Lietuva
URM rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Šri Lanką
Reaguodama į praėjusio Sekmadienio įvykius Šri Lankoje Lietuvos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams laikinai susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į šalį.
Lietuva
Šiauliuose aptarta Lietuvos narystė ES
Balandžio 18 dieną Šiauliuose užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo diskusijoje „Lietuvos narystei ES-15. Kur šiandien būtume be jos?“.
Anglijoje
Užsienyje rinkimų laikotarpiu atostogaujantys lietuviai gali balsuoti paštu
Užsienyje rinkimų laikotarpiu atostogaujantys lietuviai gali iš anksto balsuoti paštu, o rinkimų dieną – asmeniškai atvykę į Lietuvos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.
Lietuva
Vizito Ohajo valstije metu L. Linkevičius skatino investuoti Lietuvoje
Balandžio 5 dieną ministras Linas Linkevičius lankėsi Ohajo valstijoje, kur pristatė investavimo Lietuvoje galimybes bei šalies ekonominius ir politinius prioritetus.
Pramogos
Žuvusio britų milijonieriaus turtai atiteko vargšams
Paaiškėjo, kad tragiškos britų milijonieriaus Richardo Cousinso ir jo šeimos narių žūties visi verslininko turtai bus skirti kovai su skurdu.
Pramogos
Aiškėja naujos detalės apie princesės Dianos testamentą
Nuo tos lemtingos dienos, kai automobilio avarijoje žuvo princesė Diana, praėjo daugiau nei 21 metai. Nepaisant to, į viešumą išlenda vis daugiau stebinančių jos gyvenimo detalių. Nors daugeliui atrodė, kad princesė Diana daugiau nei dešimtmetį gyveno tobulą, pasaką primenantį gyvenimą, visa tiesa paaiškėjo tada, kai ėmė byrėti jos ir princo Charleso santuoka.
Pramogos
Kim Kardashian testamente – punktas apie išvaizdą
Vos 37-erių metų žinoma moteris jau pradėjo rašyti savo testamentą, kuriame netrūksta keistenybių.
ŽYMA
URM