antradienis, gegužės 26 d.
Pasaulis
Jauna mama daugiau nei dviems valandoms paliko vienerių metukų dukrytę iki 43C įkaitusioje mašinoje, mažylė mirė
Chaya Shurkin grės iki 10 metų kalėjimo bausmė po incidento, įvykusio Lakewood, New Jersey, kurio metu mirė jos mažametė dukra, kurią mama paliko uždarytą įkaitusiame automobilyje.   
Aktualijos
Saryje riedlente važinėjusį keturmetį partrenkė furgonas, vaikas mirė
Hurst Green, Saryje šiandien įvyko itin skaudi nelaimė. Ketverių metų amžiaus berniuką, važiavusį riedlente, partrenkė furgonas.
Aktualijos
Mokykloje prastai pasijutusio 11-mečio gyvybės išgelbėti nepavyko
Vakarų Londone esančioje pradinėje mokykloje prastai pasijutęs 11-metis buvo nuvežtas į ligoninę, kurioje jis mirė, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Prieš 33 metus Gatviko oro uoste paliktas vyras sužinojo, kas jo tėvai
Prieš daugiau nei tris dešimtmečius viename Jungtinės Karalystės oro uoste tėvų paliktas vyras visą savo gyvenimą nežinojo, kas yra jo tikrieji tėvai. Tačiau po ilgų ir nepaliaujamų paieškų, jam pavyko juos surasti, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Šiurpą sukėlęs radinys Kijeve: rasta mažametė, keletą dienų prabuvusi užrakinta su negyvais tėvais
Šeštadienį (gegužės 11 d.) Kijeve buvo aptikti dviejų žmonių kūnai ir išsekusi poros metų mergaitė, kartu su jais net keletą dienų prabuvusi užrakintame bute. Šią žinią išplatino Kijevo policijos atstovai spaudai.
Aktualijos
Arbaleto strėle į galvą sužeista dvimetė
Antradienio popietę skubios pagalbos tarnybos Liverpūlyje vyko padėti šeimai, kurios dvejų metų atžalai į galvą pataikė arbaleto strėlė. Mergaitė patyrė rimtus sužeidimus ir šiuo metu kovoja dėl savo gyvybės, praneša žiniasklaida.
Aktualijos
Iš mokyklos grįžtančiai 9-metei nepažįstamas vyras „įstatė“ mėlynę
9-erių Tios Gash veidą šiuo metu „puošia“ mėlynė po akimi, kuri atsirado po to, kai jai, dviračiu iš mokyklos važiuojančiai namo, kumščiu trenkė nepažįstamas vyras. Iš nugaros ją užpuolęs vyras davė tokį stiprų smūgį, kad iš ausies Tiai iškrito auskaras. Mergaitė, nesitikėjusi tapti tokio įvykio auka, labai išsigando.
Pasaulis
Lėktuvui pakilus motina suprato oro uoste palikusi kūdikį
Iš Saudo Arabijos Džidos miesto pakilęs lėktuvas, skridęs į Kvala Lampūrą, piloto sprendimu grįžo atgal, kai viena keleivė įgulai pranešė, kad terminalo įlaipinimo zonoje pamiršo savo kūdikį, skelbia independent.co.uk.
Aktualijos
Mančesteryje dėl telefono ir £1 žiauriai sumuštas keturiolikmetis berniukas
Jayden O'Rouke Oldhame, Mančesteryje, 11.30 ryto vietos laiku ėjo Aleksandros parku (Alexandra park), aplankyti savo močiutės, kai jį užpuolė plaktuku kinkluota gauja.
Pramogos
Iš komos paauglė pabudo su kūdikiu rankose
Paauglė, komos būsenoje atsidūrusi po to, kai miegoti nuėjo su skaudančia galva, pabudo po keturių dienų ir nustebo sužinojusi, jog per tą laiką ji pagimdė dukrelę.
Pasaulis
Veganai tėvai vos badu nenumarino savo sūnaus, maitindami jį trintomis bulvėmis
Veganiškos mitybos šalininkai kaltinami savo sūnaus nepriežiūra, kai maitindami jį pagal receptą, rastą internete, vos badu nenumarino savo penkių mėnesių amžiaus atžalos, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
To dar nematėte: greičiausias pasaulio vaikas būdamas septynerių 100-to metrų distanciją įveikia per 13.48 sekundės
Vaizdo medžiagoje galite pamatyti kaip Rudolphas Ingramas, dar žinomas kaip „Blaze” (liet. „Liepsna” aut.past.) per kelias sekundes daugiau nei dvigubai pralenkia savo bendraamžius.
Pramogos
„Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte D. Montvydo komandos dalyvis sulaukė tarptautinio pripažinimo
Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje pasirodys paskutinė „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto „trikovų“ etapo laida, kurioje dėl galimybės varžytis vasario 24 dieną įvyksiančiame finale susikaus Donato Montvydo komandos dalyviai.
Pasaulis
Kad neprarastų valytojos darbo mama savo neįgalią 7-erių metų dukterį grandine rakino prie sienos
Šiurpi kaimyno užfiksuota medžiaga rodo, kaip neįgali septynerių metų mergaitė valandų valandas leidžia viena, kol jos mama įsikibusi laiko kelias valytojos pozicijas. „Tai - jos pačios labui” - teigė mama.
Aktualijos
Su dvylikamete seksu užsiiminėjęs britas: „aš nežinojau”
Dvidešimt aštuonerių metų amžiaus Carlas Hodgsonas nuteistas dviems su puse metų kalėjimo. Tokia bausmė jam buvo skirta už lytinius santykius su dvylikos metų mergaite, kuri pažinčių portale apsimetė, kad jai - devyniolika.
Aktualijos
Rytų Londono parke krepšyje paliktas kūdikis
Parke rastas pirkinių krepšyje paliktas kūdikis, praneša pareigūnai ir Bbc.com. Jį rytų Londone, East Hame esančiame parke ketvirtadienio vakarą apie 22.15 val., kuomet termometro stulpeliai rodė neigiamą temperatūrą, aptiko šunį vedžiojusi moteris.
Pasaulis
Iš važiuojančio automobilio su visa kėdute iškrito vaikas
Vienas pietinėje Minesotos valstijos dalyje gyvenantis vairuotojas negalėjo patikėti, kokio įvykio liudininku tapo. Iš prieš jį važiuojančio, į dešinę sukančio automobilio su visa kėdute iškrito maža mergaitė.
Aktualijos
Žiauri avarija Londone: automobilis rėžėsi į vežimėlį stūmusią moterį
Londone įvyko žiaurus eismo įvykis. Susidūrus su automobiliu mirė vežimėlį, kuriame buvo vos 8 mėnesių vaikas, stūmusi mama, rašo Mirror.co.uk.
Aktualijos
Kartu su automobiliu pagrobta mergaitė rasta sveika ir saugi
Automobilį pavogęs vyras iš pradžių nepastebėjo, kad transporto priemonėje buvo ir 17 mėnesių amžiaus vaikas. Netrukus paskelbus mergaitės ir automobilio paiešką, vaikas buvo surastas ir grąžintas.
ŽYMA
VAIKAS