Pasaulio lietuviai
Pasaulis
Pramogos
Sveikata
Smūgis į paširdžius L. Messi kariaunai: po 36 nepralaimėtų rungtynių argentiniečius nokautavo Saudo Arabijos rinktinė
2022 11 22 17:10
Alfa.lt

36 nepralaimėtos rungtynės. Taip žygiavusią Argentinos rinktinę per pirmas jos rungtynes pasaulio futbolo čempionate Katare sustabdė Saudo Arabijos futbolininkai.

Antradienį kovas pradėjo C grupės komandos. Per pirmą grupės akistatą Argentinos futbolininkai sensacingai 1:2 pralaimėjo Saudo Arabijos rinktinei, kuri FIFA reitinge yra tik 51-a. Argentina šiame reitinge – trečia.

Pirmasis įvartis krito 10 minutę, kai jau penktame pasaulio čempionate žaidžianti argentiniečių žvaigždė Lionelis Messi realizavo 11 m baudinį. Per pirmą kėlinį argentiniečiai dar tris kartus pasižymėjo, tačiau teisėjas įvarčių neįskaitė.

Antrasis kėlinys argentiniečiams prasidėjo košmariškai: 48 min. taikliu smūgiu rezultatą išlygino Salemas Aldawsari, o po penkių minučių jis gražiu smūgiu dar sykį nuginklavo argentiniečių vartininką Damianą Martinezą – 2:1.

Pakvipo sensacija. Argentina iki šio susitikimo nebuvo pralaimėjusi 36 susitikimų iš eilės. Kad ir kaip stengėsi L. Messi ir jo komandos draugai, Saudo Arabijos rinktinės gynybos nepavyko pralaužti. Teisėjas užfiksavo sensacingą rezultatą – Saudo Arabijos pergalę prieš futbolo madas diktuojančią Argentiną rezultatu 2:1.

Pagal pelnytus įvarčius planetos pirmenybėse (7) L. Messi pavijo Portugalijos rinktinės lyderį Cristiano Ronaldo, kuris tiek pat įvarčių yra pelnęs per 17 planetos pirmenybių rungtynių. Lioneliui tai buvo dvidešimtos rungtynės svarbiausioje pasaulio futbolo šventėje.

15 val šioje grupėje žais Danija ir Tunisas.

Pirmadienio vakarą vykusios rungtynės baigėsi taip: Senegalas – Nyderlandai 0:2 (A grupė), JAV – Velsas 1:1.

A grupėje po 3 taškus turi Nyderlandai ir Ekvadoras, be taškų – Senegalas ir Kataras.

B grupėje vienvaldė lyderė – Anglija, turinti 3 taškus, Po 1 surinko Velsas ir JAV, be taškų – Iranas.

Daugiau straipsnių rubrikoje
Pasaulis
Pasaulinis fondas: klimato kaita dar labiau paspartins infekcinių ligų plitimą
Per Rusijos smūgį gimdymo namams Ukrainoje žuvo naujagimis ir du civiliai (atnaujinta)
Krymui patyrus „dronų ataką“, Maskva „parengtyje“
„Bobos dar prigimdys“: vaizdo įrašuose iš Bachmuto – krūvos rusų karių lavonų
Ekspertas nurodė, kada Rusijoje bus paskelbta visuotinė mobilizacija
Kim Jong-Unas pirmą kartą parodė pasauliui savo dukterį
Aikštėje – milijardai: kiek „kainuoja“ kiekviena pasaulio futbolo čempionato rinktinė
Pagarsėjusią „rašistę“ deportavo iš Vokietijos: sugrįš į intymių paslaugų sektorių?
V. Putiną nuo perversmo gins ir popai, ir hipnozės meistrai?
2022 m. pasaulio futbolo čempionate skandalas: nacionalinė komanda apkaltinta varžovų papirkimu